Vytvořte s Biopronem silné základy pro zdraví vašeho děťátka v jeho prvních 1000 dnech

Jelikož jsou všechny potraviny v dnešní době chemicky upraveny, chybí jim „život”, tedy prospěšné mikroorganismy. Tyto ,,přátelské bakterie” přispívají k funkci ochranné bariéry před patogeny a k celkovému zdraví nejen budoucí maminky, ale i jejího miminka. Výživa a správná životospráva dítěte je nejdůležitější již od počátku jeho života. Právě prvních 1000 dnů od početí miminka představuje zcela unikátní období, ve kterém dochází k růstu a vytvoření rovnováhy střevní mikroflóry jako základu pro optimální zdraví na celý život. A pokud v těchto dnech doplníte jídelníček vašeho miminka probiotiky Biopron, uděláte ten nejlepší krok pro jeho zdravý život. Jeho zásluhou si dítě v těle vybuduje silnou a vyváženou střevní mikrobiotu a silný základ pro jeho budoucí zdraví. 

Herečka a hlavně hrdá maminka Kristýna Leichtová se stala ambasadorkou Biopronu pro rok 2020. „Spolupráce si vybírám na základě vlastní pozitivní zkušenosti. Jsem trochu technický antitalent a propagace mi vždycky zabere hromadu času, takže si raději víc vybírám, než abych brala všechno,” říká Kristýna v reakci na to, proč se spojila se značkou Biopron.

Biopron Pregna+ jsou expertní probiotika, které jsou určeny pro těhotné ženy. Jsou to živé mikroorganismy a při jejich správném a pravidelném užívání přispívají k rovnováze mikroflóry hostitele. Spolu s kyselinou listovou přispívají k růstu mateřských tkání během těhotenství a vytváří tak silné základy pro zdravý život dětí. Biopron Pregna+ také obsahuje vitamíny B1 a B2, které přispívají ke snížení únavy a vyčerpání. 

,,Každá maminka dělá, co může, aby ten její křehký zázrak vzkvétal. Je proto důležité si uvědomit, že to unikátní období prvních 1000 dní nezačíná narozením, ale už početím. Biopron vyvinul novou řadu tří probiotických komplexů právě pro co nejlepší základ a péči o střevní mikrobiotu v těchto nejdůležitějších 1000 dnech,” říká Michaela Baštová, Senior Brand Manager