Pomozte svým dětem zdravě růst, zařaďte do jejich jídelníčku Biopron

Jídlo, které každodenně konzumujeme, je sice dnes dokonale čisté, ale vlivem chemické konzervace, sterilizace a pasterizace téměř ztratilo svůj prospěšný život. Proto se z jídla do těla už nedostává tolik blahodárných živin, jako tomu bylo dříve. Prospěšné mikroorganismy plní nezastupitelné funkce při ochraně zdraví a jsou mimořádně důležité zejména pro děti v prvních 1000 dnech jejich života. Pro vybudování silné a vyvážené střevní mikrobioty a celkového zdraví je vhodné zásobovat každý den tělo dítěte živými bakteriemi. Takovou denní dávku života představuje Biopron, probiotika, která vrátí prospěšné mikroorganismy zpět do těla. Pomůže tak k vytvoření rovnováhy střevní mikroflóry jako základu pro optimálního zdraví na celý život.

Podpořit zdraví  svých dětí se rozhodla i herečka a hrdá maminka Kristýna Leichtová, která se zároveň stala i hrdou ambasadorkou značky. “Biopron bych všem maminkám určitě doporučila. Probiotika jsou v těhotenství trochu podceňovaná, ale důležitá věc,” říká Leichtová. 

Biopron Pregna+ jsou expertní probiotika, které jsou určeny pro těhotné ženy. Jsou to živé mikroorganismy a při jejich správném a pravidelném užívání přispívají k zlepšení stavu hostitele. Spolu s kyselinou listovou přispívají k růstu mateřských tkání během těhotenství a vytváří tak silné základy pro zdravý život dětí. Biopron Pregna+ také obsahuje vitamíny B1 a B2, které přispívají ke snížení únavy a vyčerpání. 

„Je vědecky prokázáno, že výživa v prvních 1000 dnech miminka je naprosto klíčová pro jeho zdraví v dospělosti. Jsou to tedy právě rodiče, kteří drží ty pomyslné otěže ve svých rukou. A Biopron, jednička na trhu, je nenechává ve štychu a vyvinul řadu tří probiotických komplexů, které podporují co nejlepší základ a péči o střevní mikrobiotu v těch nejdůležitějších prvních 1000 dnech,” dodává Michaela Baštová, Senior Brand Manager.