Jak by měl vypadat nenahraditelný pracant na zahradě?

Jak to funguje?

Pokyny náš robotický pomocník dostává buď manuálně nebo mobilní aplikací. Seká po malých částech, nikam nespěchá, chce mít trávník ťip-ťop. Pohybuje se v prostoru vymezeném ohraničujícím kabelem, a když si připlatíte za výkonnější model, tak si s radostí vymezí pracoviště pomocí GPS technologie. A po práci si odjede do nabíjecí stanice.

Vztyčte hranice

Celek se skládá ze tří hlavních částí: sekačky, nabíjecí stanice a ohraničujícího kabelu. Automower si vyžaduje instalaci, ale nebojte, je to jen jednorázové úsilí, které se promítne do spoustu let vytouženého pohodlí! Kabely vytvoříte hranice, přes které se Automower nedostane. Co se týče estetické stránky, buďte bez obav! Kabeláž je schována pár centimetrů pod zemí.

Sekačka, kterou nic nezastaví

Jako správný technologický machr si poradí i s nedokonalým terénem, menší díry ho prostě nezaskočí. Vyjede i do kopce se sklonem 45°, aniž by se zadýchal. Nezastaví ho ani pár popadaných jablek. Džus ani jablečné pyré vám z nich bohužel neudělá.

Bezpečnost na prvním místě

Proti krádeži je náš pomocník chráněn heslem, při zvednutí stroje je možno nastavit alarm. A kdyby si ho přece jen někdo odnesl, tak má smůlu. Každý stroj má totiž svou jedinečnou nabíjecí stanici. V neposlední řadě je zde zabudovaná funkce stopování, kterou aktivujete již zmíněnou aplikací.

V současné nabídce naleznete různé typy modelů. 

Více informací naleznete na webu.Publikováno na: