I na home office si zasloužíte dobrý oběd

Práce a zase jen práce. Ten čas letí, už se zase blíží dvanáctá, vám kručí v břiše a oběd nikde. Poradíme vám, co rychlého a snadného si můžete doma připravit. I při práci si zasloužíte udělat čas na sebe a dopřát si chutný oběd.

QUESADILLA S AVOKÁDEM A MOZZARELLOU

Počet porcí: 4

Ingredience

Postup

  1. Nastrouhejte sýr, nakrájejte mozzarellu na plátky a rajčata na kolečka. Můžete použít jakýkoliv sýr, který máte doma. Rozpůlte avokádo, oloupejte a nakrájejte na tenké plátky. Salsu rozetřete na 4 tortilly. Asi 3 lžíce salsy na každou tortillu. Na tortillu pokládejte strouhaný sýr, mozzarellu, rajčata a avokádo. Nakonec ozdobte koriandrem a přeložte tortillu do tvaru půlměsíce.
  2. Zapékejte tortilly na pánvi na středním plamenu, dokud nejsou do zlatova ogrilované a křupavé. Poté tortilly otočte a opečte z druhé strany. Rozkrájejte každou tortillu na měsíčky a podávejte.


Zdroj: Emco spol. s r. o.


Náš tip

Chutný a rychlý oběd zvládnete snadno díky těmto dvěma ingrediencím: pšeničné tortilly Santa Maria Tortilla soft medium a středně pálivá salsa Santa Maria Chunky wrap salsa medium s velkými kousky rajčat, cibule a jalapeños, která navíc neobsahuje přidaný cukr. Více se dozvíte zde.

Publikováno na: