Zaměří se investoři letos na kryptoměny?

Proč bitcoin za 50 000 €?

Německá banka Bayerische Landesbank zveřejnila studii, která podle dostupných údajů a analýz předpovídá nárůst ceny bitconu na částku více než 50 000 € už tenhle rok. Bayerische Landesbank jako první regulována bankovní instituce na světě přináší takový kvalifikovaný odhad. Je to poprvé, kdy se banka pustila do předpovídání cen kryptoměn. Studie byla publikována minulý rok v září a detailně ukazuje chování bitcoinu a jeho podobnost s reálným zlatem.

A co kryptoměny a krize?

Ačkoli to může znít riskantně, aktuální období vyčkávání na dopady korona recese představuje dobrou příležitost investovat. A to zejména do alternatívnějších komodit, jakými jsou například kryptoměny. Zájem o ně se přes pokles světových trhů zvýšil o 80 %. Po vypuknutí epidemie koronavirus klesly spolu se všemi ostatními komoditami i ceny kryptoměn. Jelikož jde o přechodnou situaci, která jednou skončí, mnoho investorů to vyhodnotilo jako investiční příležitost. Za „výprodejové částky“ tak mohli získat bitcoin či další kryptoměny s mnohonásobným potenciálním ziskem.


Zdroj: fumbi.network


Jak teď s kryptoměnami nakládat?

Samozřejmě je prvořadé zdraví vlastní i našich blízkých. Zároveň je třeba dbát na hmotné zabezpečení, protože koronavirus zpomalil ekonomiku, a to může přinést problémy v podobě poklesu příjmů. Současnou situaci zároveň hodnotíme jako vhodnou dobu pro investici do kryptoměn. Rozhodně však nedoporučuji krátkodobé investice nebo spekulativní investice typu ´dnes levně koupím, zítra draze prodám´. Pro dosažení výraznějšího zhodnocení doporučuji dlouhodobé držení, ideálně alespoň po dobu jednoho 4letého bitcoinového cyklu,“ říká Juraj Forgács, generální ředitel Fumbi.

Situace kolem pandemie je náročná, ale na příkladu jedné platformy určené k jednoduchému investování do kryptoměn je vidět, že jsou mnozí, kteří chápou, že tento stav nebude navěky. Fumbi za poslední období zaznamenal velký nárůst nových investorů a s poklesem trhu i nárůst depozitů od těch, kteří jsou ve Fumbi delší dobu.


Zdroj: fumbi.network


Co je Fumbi?

Investování do kryptoměn s Fumbi je bezpečné a jednoduché a teď dostupné i na českém trhu. Fumbi funguje už více než rok na Slovensku a teď přichází na český trh, kde nabízí pomoc všem zájemcům o investování do kryptoměn. Jako první, a to nejen u nás, ale i celosvětově, přináší unikátní řešení, se kterým je investování do virtuálních měn bezpečné a jednoduché. A taky v českém jazyku, no zatím pouze v eurech.

Jedinečnost investičního produktu společnosti Fumbi spočívá ve Fumbi algoritmu, díky kterému nám, jak začínajícím investorům, odpadají starosti o to, do které měny investovat, kde ji nakoupit a jakou formou ji uložit. Fumbi algoritmus z naší investice vytváří dynamické portfolio, které tvoří více než 25 TOP kryptoměn. Svou dynamikou a pravidelným přepočtem algoritmus dokáže kopírovat pohyb celého trhu. Proto zhodnocení nezávisí od té či oné kryptoměny, ale od rozvoje celého odvětví.

Fumbi algoritmus a jeho odchylka od vývoje na trhu: nižší než 0,14 %!

Společnost, která se doposud zaměřovala jen na slovenský trh, překročila hranici 10 000 registrovaných investorů a rozšiřuje své služby do Česka a v blízké budoucnosti i do Polska. V poslední době ve Fumbi, a to navzdory krizi a propadu bitcoinu o cca 40 %, zaznamenali nárůst klientů a jejich zájem o investování, a proto se rozhodli vstup na český trh neodkládat. Dnešní investoři mají velmi dobrý poměr příležitosti a rizika. Ve Fumbi můžete začít s investicí od 1250 Kč (50 €).