Snadné investování do kryptoměn pro každého přichází i do Čech!

Pandemie COVID-19 je nejsledovanější tématem těchto dní. Zprávy o koronavirus stále častěji doprovázejí i obavy z hospodářské krize. Každodenně přicházejí informace o poklesech všech finančních trhů, ať už jsou to akcie, zlato nebo kryptoměny. Tato situace však přináší i příležitost k investování s vysokým budoucím zhodnocením. Zhodnocení na trzích kryptoměn po posledním poklesu může být až ve stovkách procent.

Pokud jste někdy uvažovali nad tím, že chcete vlastnit kryptoměny, tak nyní může být ten správný čas. Trh se opět rozbíhá a nezdá se, že by se měl zastavit. Jak si však vybrat tu správnou, když jich je více než 5000 druhů? Kde je nakoupit a jak je držet? Už nad tím nemusíte uvažovat. Slováci přišli s bezpečným a inteligentním způsobem, který to udělá za vás.

Investujte jednoduše a bezpečně s Fumbi

S Fumbi nemusíte řešit kde, kdy a které kryptoměny nakoupit, ani jak je bezpečně uložit. Nemusíte ani sledovat, která kryptoměna bude růst a která klesat. Fumbi Algoritmus pravidelně upravuje vaše portfolio, které obsahuje více než 25 kryptoměn, díky čemuž dokáže přesně kopírovat nárůst nebo pokles celkového trhu s kryptoměnami, a tím snižovat riziko, abyste neprodělali na výkyvech jednotlivých kryptoměn. 


FUMBI.CZ


Bezpečnost s certifikátem

Fumbi.network vás odbřemení také na dalších starostí, například jakou formou budete mít své digitální peníze uloženy. Společnost Fumbi na ukládání klíčů od kryptoměn, které nakoupila, využívá offline papírové peněženky (tzv. Paper wallet). Znamená to, že důležité informace ke kryptoměnám, které jste jako investoři nakoupili, nejsou uloženy ve virtuálním prostředí, a tak vystaveny možnostem přímých útoků počítačových hackery, ale jsou fyzicky vytištěné na papíře.

Uložení investic ve Fumbi potvrdil i nezávislý audit kryptomenových peněženek. Realizovala ho společnost SGS Slovensko, součást světové skupiny SGS (Sociéte generelu de Surveillance), která je respektována a celosvětově největší organizace v oblasti kontroly, ověřování a zkušebnictví.

Začít můžete hned a s malým vkladem!

Investovat s Fumbi je opravdu velmi jednoduché. Registrace, přístup a používání se děje v jednoduchém a přehledném rozhraní, které se podobá vašemu internet bankingu. Podle rychlosti bankovních převodů uvidíte své kryptoměny v profilu již během 1-2 dní. Minimální vklad činí pouhých 1350Kč (50€), takže si to můžete bez větších starostí vyzkoušet.

Více informací naleznete na webu.

Publikováno na: