Můžete na kryptoměnách vydělat i vy?

Bitcoin je průkopníkem. Svým vznikem podnítil vytvoření zcela nového odvětví digitálních měn, které dynamicky roste. Nepatří žádnému státu, nepodléhá politice a je řízen zcela neovlivnitelnou matematikou. Fakt, že bitcoinem v současnosti nakoupíte i v těch nejznámějších obchodech, důvěru v tuto měnu jen posiluje.

Není tu však pouze Bitcoin. Kryptoměn už je více než 5,000. Pro kterou kryptoměnu se tedy rozhodnout, stačí investovat jen do bitcoinu? Odpověď není jednoduchá, ale Slováci přišli s velmi inteligentním a bezpečným řešením, které investování do kryptoměn výrazně usnadňuje.

Světový unikát

Pomoc všem zájemcům o investování do kryptoměn nabízí slovenská společnost Fumbi. Jako první - a to nejen u nás, ale i celosvětově, přináší unikátní řešení, se kterým je investování do virtuálních jmen bezpečnější a jednodušší.

Jedinečnost investování s Fumbi spočívá ve Fumbi algoritmu. Ten vaši investici rozdělí a vytvoří dynamické portfolio, které momentálně tvoří 25 TOP kryptoměn. Díky své dynamice a pravidelným přepočtem algoritmus dokáže kopírovat nejen pohyby jednotlivých kryptoměn, ale i celého trhu. "Naši investoři vydělávají na růstu trhu jako takového a nikoliv na lokálních výkyvech konkrétních jmen. Podle našich propočtů má trh kryptoměn z dlouhodobého hlediska mimořádný potenciál, "vysvětluje Juraj Forgács, zakladatel a CEO Fumbi.


FUMBI.CZ


Zároveň však upozorňuje, že při investování do kryptoměn třeba vždy zvážit riziko a vložit jen částku, o kterou jste ochotni v jistých případech přijít. "I když Fumbi.network minimalizuje většinu rizik spojených s investicemi do kryptoměn, vždy třeba pamatovat na to, že kryptoměny jsou potenciálně rizikové a nedá se při nich zaručit jistý výnos. Zároveň platí, že kryptoměny jsou potenciálně nejvýhodnější a nejrychleji rostoucí trh, "uzavřel Juraj Forgács.

Nespekulujte, investujte dlouhodobě

Za další z prvků bezpečnosti investice lze považovat dlouhodobé držení. Delší čas investování přináší nejen větší míru zhodnocení, ale i větší jistotu, že se tak stane. Naopak, kalkulování s rychlým ziskem je velmi riskantní."I když současnou situaci hodnotíme jako výhodný čas na investování do kryptoměn, tak rozhodně nedoporučuji investování na krátkou dobu nebo se spekulací typu dnes levně koupím, zítra draze prodám. Pro možnost výraznějšího zhodnocení je lepší dlouhodobé držení."říká Juraj Forgács.

Začít můžete s vkladem 1350Kč

Fumbi se neopírá o žádné podílové fondy, ale o sdílenou ekonomiku. Investoři zapojení v síti si navzájem pomáhají udržovat portfolio svázány s hodnotou celého trhu kryptoměn, a to při minimálních nákladech. Síť Fumbi je první svého druhu, neboť nabízí investování i spoření v kryptoměna pro širokou veřejnost, a to již při malé výšce vkladu. Začít můžete s částkou již od 1350 Kč (50 eur).

Více informací naleznete na jejich webu.


Publikováno na: