Nahlédněte do světa laserů, které vyřeší stárnutí pleti, chrápání i bradavice

Korektivní a estetická dermatologie za posledních několik let prodělala mimořádný vývoj a stala se běžnou součástí našich životů. Primárním cílem je dnes zamezit stárnutí pleti a zbavit se vrásek. Někteří z nás ale čelí problémům nejen estetického rázu ale i praktického a zároveň zdravotního. Vše je možné vyřešit, stačí znát možnosti a vědět, na koho se obrátit.

Všestranné uplatnění laserů

Za pomoci laseru lze odstranit nevzhledné žilky, léze, jizvy nebo pigmentové skvrny, omladit téměř každou část lidského těla od oblasti očí, úst až třeba po intimní partie. Ale ošetření laserem nabízí také řešení skutečně nepříjemných problémů jako je například plíseň nehtů, chrápání nebo inkontinenci.

Současné době vládne frakční resurfasing

Podzim a blížící se zima, je nejvhodnější čas pro tento zákrok, protože po ošetření se doporučuje vyvarovat se podobu dvou měsíců vlivu UV záření. FRSF navíc neřeší jen oblast obličeje, krku či dekoltu za účelem omlazení, zlepšení stavu pleti a novotvorbě kolagenu, ale je velmi účinný například při řešení strií. Po létě, kdy byla naše pleť zatěžována sluníčkem, se někomu z nás nejčastěji na obličeji objevily nepěkné skvrny, které si přejeme odstranit. Po zákroku se objeví malé stroupky, které je potřeba promazávat a s make-upem musíte počkat alespoň dva týdny. Výsledek ale stojí za to - efekt nastupuje už mezi čtyřmi a šesti týdny a vydrží dlouhé tři až pět let!

Věděli jste, že…

Výhodou laseru Fotona je kombinace dvou laserů -  erbiového a neodymiového. Každý se dá použít na něco jiného anebo je možné vzájemně je kombinovat a dosáhnout tak maximálního efektu při ošetření.

Erbiový laser dokáže mimo jiné zpevnit měkké patro v ústech a díky tomu i zlepšit intenzitu chrápání. Takové ošetření je bezbolestné a trvá okolo deseti minut.

4D lifting, který krásně vyhladí a vypne pokožku, se provádí právě kombinací erbiového a neodimyového laseru. Výkon je intenzivní a trvá okolo dvaceti minut. Výsledný efekt přetrvává až 1 rok a obvykle stačí pouze jedno ošetření.

Pokud váháte, který ze zákroků k omlazení vaší pleti bude ten nejlepší, navštivte dermatologické centrum kliniky GynCentrum, založené v roce 1992, poskytující léčebnou péči v gynekologii, plastické a estetické chirurgii, plastické gynekologii v interně a mammologii, kde mají se těmito zákroky mnohaleté zkušenosti.