Vypěstujte si nanečisto kávovník ze zrn kávy De’Longhi

Za tajemstvím chuti šálku opravdu lahodného espressa stojí kvalitní výběrová káva a výjimečné vlastnosti kávovaru, ve kterém byla připravena. Značka De’Longhi má na obojí dokonalý návod. Vydejte se s ní na kávové dobrodružství, na jehož konci vás čeká voucher na 50 000 Kč na nákup výrobků De‘Longhi.

Vypěstujte si kávovník na nečisto

Láká vás zasadit si vlastní kávové zrno a vypěstovat z něj velkou, zdravou rostlinu, která bude po čase plodit? Cesta od kávového semínka do šálku perfektního espressa může být někdy pěkně trnitá, proto je dobré si pěstování vyzkoušet nejdříve na nečisto. Volba květináče, směs zeminy, vhodné světlo i třeba správná zálivka. Naučte se s De’Longhi zábavnou hrou vše o pěstování kávovníku, doma už to pro vás bude hračka.

Sbírejte kávová zrna z limitované edice a soutěžte o skvělé ceny

Pokud už se vaše pěstitelské zkušenosti dostaly na vyšší úroveň, nastal ten správný čas obstarat si vlastní kávové zrno a pustit se do výsevu opravdového kávovníku. Krásná rostlina není ale vše, co vám z pěstování může kápnout. Nasbírejte ve vybraných prodejnách s elektronikou celou limitovanou edici kávových semínek De’Longhi a přihlaste se do velké soutěže. Každé dva týdny máte šanci vyhrát voucher na nákup produktů De’Longhi v hodnotě 50 000 Kč.   

Objevte technologii s vůní kávy

Stejně jako okolní prostředí má vliv na růst vašeho kávovníku, zachování chuti přírody v samotném espressu zase závisí na špičkových vlastnostech kávovaru, ve kterém ho připravujete. Značka De’Longhi vkládá do svých strojů pouze precizní technologie, které jdou s výběrovou kávou v dokonalé harmonii. Při přípravě můžete v kávovarech De’Longhi nastavit řadu parametrů, našlehat tu nejjemnější pěnu nebo využít předvolené speciální kávové recepty.

Existuje spousta způsobů, jak si vychutnat kávu. Najděte svůj nejoblíbenější kávovar a užijte si dokonalý zážitek z kávy.