Kvalitní a dostupná výbavička? Poznejte značku Zopa

Veškeré produkty vyvíjí už více než 10 let ve spolupráci s českými rodiči. Čerpá z jejich zkušeností, reaguje na jejich požadavky. Díky tomu nabízí praktické, funkční a kvalitní zboží za dostupnou cenu.

Bezpečnost na prvním místě

Kde jinde klást na bezpečnost větší důraz než u autosedaček. Proto všechny modely Zopa splňují přísné evropské normy. Navíc jsou navržené tak, aby jejich užívání bylo pro rodiče i děti, co nejpohodlnější.

Příkladem je autosedačka SPINFIX. Je určená pro děti od narození do přibližně 3,5 let a dá se otáčet o 360°. Díky tomu mohou děti až do 3,5 let jezdit proti směru jízdy. Navíc si rodiče díky nástupní poloze mohou snadno zkontrolovat, zda správně zapli a utáhli bezpečnostní pásy.

Praktické je pak příslušenství do auta jako zpětné zrcátko, které umožní kontrolovat, co dítě v sedačce dělá, nebo letní prodyšná podložka Breeze, která zvyšuje pohodlí dětí na cestách.

Základ výbavičky - kočárek

Ať už hledáte kombinovaný kočárek, který vydrží dítěti až do školky, nebo sporťák či golfáč, Zopa myslí na všechny. Kromě praktických vychytávek jako je snadné skládání a ovládání, můžete vybírat i z velmi povedených designů. Novinkou je využívání ekokůže, která kočárkům dodává eleganci. Co říkáte třeba na model EVOQUE?

Zopa myslí i na maminky

Pokud bychom měli zmínit jednu věc, která by neměla chybět v poporodní výbavičce pro maminku, byla by to odsávačka mateřského mléka. Tento malý pomocník dokáže ulevit od mnoha problémů jako je zánět prsu, spuštění laktace nebo odsávání nadbytečného mléka. Je dobré ji mít po ruce. Nejeden čerstvý tatínek pro ni běžel uprostřed noci do nonstop lékárny.

Aby dětem lépe chutnalo

Zavádění prvních příkrmů bude mnohem jednodušší v polohovatelné židličce IVOLIA. Ta je nezbytná, když malý strávník ještě sám nesedí.

Pro radostný smích

Základem všech her se stane izolační, protiskluzová podložka PLAY. Svým materiálem usnaďnuje dětem první pokusy o lezení.

Větším rošťákům už omezený prostor podložky nebude stačit. I pro ně má Zopa něco v rukávu. Naučí je držet rovnováhu a ukáže jim, jaká je to zábava nechat se svézt třeba na odrážedle s tichými koly ZOOTER nebo tříkolce CITI TRIKE nebo NOVA.

Publikováno na: