Plavková sezóna začíná. Plavky, které vám konečně budou slušet!

Malá nebo velká prsa

Jestli něco bývá u plavek problém, je to výběr podprsenky. Každá velikost prsou si může dovolit jen určitý střih. Pokud tedy máte velká prsa, zapomeňte na podprsenku bez kostic nebo trojúhelníky. Horní díl by měl být ideálně lehce push-up, ale nebojte se vzorů ani barev.

Hitem letošního léta jsou jednodílné plavky, s plnějším poprsím se nebojte sáhnout i po nich. Pokud jste majitelkou spíše malých prsou a máte štíhlou nebo chlapeckou postavu, zvolte vrchní díl plavek s výztuží, trojúhelníky nebo bandeau bikini. Zkusit můžete i krátké šortky. Na vaší postavě krásně vyniknou.

Větší boky a stehna

Tuto postavu má většina žen. Po třicítce jsou právě tyto partie nejvíce problematické, ale rozhodně to není důvod ke studu! Pokud chcete na pláži zabodovat, volte spodní díl s vyšším pasem. Určitě se také vyplatí sáhnout po nápadnějším vrchním dílu (nápadité zavazování, vzor, barvy), díky kterému odpoutáte pozornost od spodní části. Do tašky si na pláž přibalte pareo nebo šátek, který stačí uvázat ležérně kolem boků a potřebné sebevědomí je zpět!

Jednodílné plavky

Mnoho let byly na ústupu, ale nyní hlásí velký návrat. Jednodílné plavky jsou opět v kurzu. Elegantní černé, bláznivě barevné, pruhované nebo s retro pruhy. Právě díky jednodílným plavkám, ideálně se vzorem, dokážete zamaskovat bříško, ale zároveň poukázat na ostatní partie. V plavkové kolekci F&F mají dokonce i speciální shapewear kolekci, tedy střihy, které jemně, ale velmi účelně tvarují problematické partie. Další možností je volba jednodílných plavek se šněrováním vepředu – tyto plavky mají vyztuženou břišní část pro jemné stlačení problémové partie bříška. Samy o sobě tak pomohou tvarovat postavu a vaše maximální spokojenost je zaručena!

Podívejte se do galerie, ve které najdete spoustu inspirace!

Publikováno na: