Jim Jerky: Ideální svačina na cesty

Zdravá pochoutka, která se vám vejde do kapsy

Školní rok je skoro u konce, léto se blíží a s ním i doba dovolených u vody a výletů po zajímavých místech naší republiky. Jak si ale zabalit do batohu nebo kufru všechno potřebné, a ještě k tomu jídlo, které vydrží cestu autem a nezkazí se ani po pár dnech?

V tomto případě je tou správnou volbou trvanlivé sušené maso – kvalitní zdroj energie, který obsahuje velké množství bílkovin a má nízký podíl tuku a soli.

A že je to opravdu ideální svačina na cesty dokazuje i jeho obliba mezi indiány a kovboji, kteří s ním už před staletími absolvovali všechny dlouhé výpravy.


Zdroj: Emco


Vyzkoušejte jerky v několika variantách

Pokud rádi zkoušíte nové příchutě, sáhněte po značce Jim Jerky, u které si můžete vybrat hovězí, vepřové a krůtí jerky nebo masové tyčinky ochucené meruňkami, švestkami nebo barbecue.

Z takové nabídky si zaručeně vybere každý. A díky různým příchutím se vám toto sušené maso nepřejí ani při každodenní konzumaci. Když vás honí mlsná, dáte si ovocný snack, a když chcete prostě jenom zahnat hlad, můžete se zakousnout do klasických jerek.


Zdroj: Emco


Skvělá svačina do práce i na výlety

Jerky si díky skvělému složení a praktickému balení oblíbili sportovci i cestovatelé. Hodí se ale pro všechny, kteří dbají na zdravý životní styl nebo chtějí rychle dobít energii. Můžete si ho klidně vzít i jako odpolední svačinu do kanceláře. A radši přibalte rovnou pár balení navíc, aby na vás vůbec zbylo.  

Sušené maso koupíte v každém větším supermarketu, drogerii nebo přes internet. Takže pokud hledáte zdravou a chutnou svačinku, kterou zpestříte svůj jídelníček, vyzkoušejte jerky a snacky od značky Jim Jerky. 


Zdroj: Emco


Publikováno na: