Jim Jerky: Ideální svačina na rodinné výlety

Zdravá svačina pro celou rodinu

Jerky jsou ideální volbou pro všechny velké i malé milovníky masa. Perfektně vás zasytí na dlouhou dobu. Je to kvalitní zdroj energie s velkým množstvím bílkovin a nízkým obsahem tuku a soli. Prostě skvělá zdravá svačina pro celou rodinu.

Jerky si můžete snadno rozbalit při řízení, sbalit do batohu, když se chystáte na celodenní výlet do přírody nebo je vzít s sebou na týdenní dovolenou. Výhodou je, že jsou lehké a mají skladné balení, které se vejde do každé kapsy. Navíc jsou trvanlivé, takže se nemusíte bát, že by se po cestě zkazily.


Zdroj: Emco


Vyzkoušejte jerky nebo ochucené snacky

Pokud rádi zkoušíte nové příchutě, můžete sáhnout po značce Jim Jerky, která vyrábí všechny své produkty v České republice a nabízí široké množství různých variant – od hovězích, vepřových a krůtích jerek až po masové tyčinky ochucené meruňkami, švestkami nebo barbecue.

Každý člen vaší rodiny si tam najde svého favorita. A díky různým příchutím se vám toto sušené maso nepřejí ani při každodenní konzumaci. Když vás honí mlsná, dáte si ovocný snack, a když chcete prostě jenom zahnat hlad, můžete se zakousnout do klasických jerek.


Zdroj: Emco


Výborné složení pro sportovce i alergiky

Sušené maso je po staletí oblíbeným zdrojem energie a proteinů. V minulosti si ho při svých výpravách oblíbili třeba indiáni nebo kovbojové. Proč se tedy neinspirovat jejich ověřenou pochoutkou? Zapomeňte na klasické řízky nebo chleba se salámem. Jerky vás zasytí stejně dobře, a to i bez zdlouhavého vaření.

A složení? Rozhodně v něm nenarazíte na žádná škodlivá „éčka“. Naopak, Jim Jerky se vyrábí pouze z prémiového libového masa, které má na konečném výrobku podíl nejméně 82,5 %.

Žádná z těchto svačinek navíc neobsahuje alergeny, takže si na nich mohou pochutnat i lidé s bezlepkovou nebo bezlaktózovou dietou.


Zdroj: Emco


Publikováno na: