Jim Jerky Snack: Sladká svačina bez výčitek

Pokud dodržujete zásady zdravého životního stylu, nejspíš se snažíte vyhýbat všem nezdravým sladkostem. Chuť na sladké ale jednou za čas dostihne každého z nás. Jenže jak ji zahnat bez pozdějších výčitek svědomí?

Ideálním řešením je ovocný snack od značky Jim Jerky, u kterého se rozhodně nemusíte bát, že se další den sedřete v posilovně, jen abyste vypotili večerní mlsání. Masové tyčinky totiž mají, stejně jako klasické jerky, nízký obsah tuku a vysoký podíl proteinu, který je důležitý pro stavbu a obnovu všech tkání.


Zdroj: Emco


Zdravé večerní mlsání

Ideálním řešením je třeba snack od značky Jim Jerky. Výrobce ho nabízí hned ve dvou ovocných variantách – meruňka a švestka. A pokud vás zrovna nehoní mlsná na sladké, můžete vyzkoušet i třetí příchuť, kterou je barbecue.

Švestková tyčinka obsahuje 34 g bílkovin na 100 g, meruňková varianta dokonce 40 g. A výborný je i podíl tuků, první zmíněná verze průměrně obsahuje 6,2 g na 100 g a druhá jmenovaná jen 2,5 g.


Zdroj: Emco


Výborné složení pro sportovce i alergiky

A složení? Rozhodně v něm nenarazíte na žádná škodlivá „éčka“. Naopak, snacky se vyrábí pouze z prémiového libového masa a pečlivě vybraného ovoce. Na 100 g výrobku Snack používá 167 g masa a 60 g ovoce.

Žádná z tyčinek navíc neobsahuje alergeny, takže si na nich mohou pochutnat i lidé s bezlepkovou nebo bezlaktózovou dietou.

Masové tyčinky koupíte v každém větším supermarketu, drogerii nebo přes internet. Takže pokud hledáte zdravou a chutnou svačinku, která vás zbaví chuti na sladké, vyzkoušejte snacky od značky Jim Jerky.

Publikováno na: