Obohaťte svůj jídelníček zdravou svačinou plnou proteinů

Sušené maso jako zpestření diety

Zdravý jídelníček neznamená jenom kuřecí maso, rýži a hromadu zeleniny. Nové chutě můžete do své každodenní stravy zakomponovat, i když striktně hlídáte kalorický příjem a poměr živin.

Pokud si chcete jídelníček něčím zpestřit, ideální volbou jsou například jerky – zauzené sušené maso. Vyrábí se z prvotřídního libového masa a slouží tak jako ideální zdroj energie i pro vrcholové sportovce.


Zdroj: Emco


Vyzkoušejte jerky v několika variantách

Jerky se nevyrábí jen v hovězí verzi, na trhu jsou i produkty z jiných druhů masa. Značka Jim Jerky například nabízí hovězí, vepřové a krůtí varianty, které obsahují mezi 37 a 49 % proteinu. A není v nich žádný lepek, takže se hodí i pro celiaky.

Pokud chcete své svačiny ještě více zpestřit, můžete sáhnout po snacku s příchutí barbecue, švestky nebo meruňky. Ovocné verze mají lehce nasládlou chuť, takže spolehlivě zaženou chuť na sladké bez toho, abyste se další den museli sedřít v posilovně.


Zdroj: Emco


Ideální svačina do práce i na cesty

Produkty Jim Jerky se vyrábí v praktickém balení, které se vám vejde do kapsy a v batohu nebo tašce na cvičení nezabere skoro žádné místo. Můžete si ho tak přibalit s sebou do práce, fitness centra nebo na kolo.

Plnohodnotný oběd nebo večeři sice nenahradí, ale když potřebujete rychle zahnat hlad nebo s sebou nechcete nosit krabičky s předem připraveným jídlem, tak jsou jerky naprosto ideální řešení.

Sušené maso koupíte v každém větším supermarketu, drogerii nebo přes internet. Takže pokud hledáte zdravou a chutnou svačinku, která vás zbaví chuti na sladké, vyzkoušejte jerky a snacky od značky Jim Jerky.


Zdroj: Emco


Publikováno na: