Znojmo má díky své kampani #mastozadax ambici stát se turistickým magnetem

Dej si svíčkovou s pěti a máš Znojmo zadax

Chcete někam vyrazit na prodloužený víkend? Nebo se poohlížíte, kam letos vyrazit na českou dovolenou? Znojmo vás zabaví a odmění zároveň! Ubytujete se ve Znojmě a hned máte volný vstup do věhlasného podzemí. Až vám bude druhý den kručet v břiše, myslete na to, že za super oběd v restauraci získáte vstup třeba do Expozice pivovarnictví. Další den můžete na kanoi brázdit poklidný tok řeky Dyje, jejíž okolí kypí přírodním bohatstvím. I za tento bezva zážitek dostanete odměnu: volňáska do letního kina.

Odměňovat se můžete po celou dobu vašeho pobytu. Důležité je vědět, kde všude takový poukaz #mastozadax získat. Seznam znojemských podniků, zapojených do projektu, najdete zde.

Postup pro získání volňáska na znojemské atrakce je tak jednoduchý, že ho zvládnete i po lahvi veltlínu

1. Udělejte útratu ve vybraném podniku

Stačí utratit 150 Kč v restauraci, 500 Kč za ubytování nebo 200 Kč za další služby. Důležité je vybrat si podnik, který se účastní projektu #mastozadax.

2. Vyberte si pamětihodnost

Už jste byli ve znojemském podzemí, na radniční věži nebo v Expozici pivovarnictví? Ne? Jednoduše to napravíme! Vyberte si, kterou atrakci chcete zadax navštívit.

3. Uplatněte poukaz #mastozadax

Pak už si jen stačí v navštíveném podniku říct o poukaz #mastozadax. Na pokladně vybrané pamětihodnosti ti ho jednoduše vyměníme za volnou vstupenku. Tak památkám zdar!


Znojemsko je ideální pro dovolenou všeho druhu

Znojmo má svým návštěvníkům rozhodně co nabídnout a láká na různorodost chutí, ze kterých si vybere opravdu každý. Skloubení historie s panenskou přírodou, lahodným vínem a bohatým kulturním vyžitím zaručí nevšední zážitky, které si vychutnáte všemi smysly. Tato kombinace navíc vytváří ideální prostředí jak pro romantický výlet, tak pro aktivní rodinnou dovolenou. Neváhejte navštívit druhé největší město Jižní Moravy a přesvědčte se, že #znojmochutna.

Turistická kampaň #mastozadax ve Znojmě poběží do konce září 2020. Chcete se dozvědět ještě víc? Zabrouzdejte na naše stránky www.znojmozadax.cz

 

Publikováno na: