Milujete hory? Tak proč letos nezkusit štýrský Schladming-Dachstein?

Ožijte na horách

Milujete ferraty? Schladming-Dachstein se může pochlubit 26 překrásnými zajištěnými cestami všech obtížností. Nejstarší lezecká trasa ve východních Alpách, Randkluft, vede až k Hohen Dachstein. Spolu s lezeckou trasou Anna a Johann je jedna z nejdelších a nejnáročnějších tras v Alpách. Ale i na děti se tady pamatuje. Seznámit se se světem lezení mohou v parku Kalis Klettersteiggarten, který najdete v Ramsau na úpatí hory Sattelberg.

Tohle je něco pro bikery!

Nová nabídka trailů v regionu Schladming-Dachstein se jen tak nevidí. Absolutní třešničkou na dortu pro bikery všech druhů je nová flowline v Bikeparku Schladming nebo enduro traily v oblasti Reiteralm. Odtud se vám naskytne spektakulární panorama. S výstupem vám pomohou dvě moderní kabinkové lanovky, ale taky můžete vyrazit po novém uphill flowtrailu.

Nezapomeňte si pořídit bonusovou kartu

Bonusovou kartu Schladming-Dachstein Sommercard seženete v ubytovacím zařízení. A co vám taková karty přinese? Pořádnou porci výhod!

S Schladming-Dachstein Sommercard získáte:

Copyright Schladming-Dachstein / Peter Burgstaller


I vysokohorské salaše nabídnou prvotřídní kuchyní

Richard Rauch se původně proslavil v televizní kuchařské show Küchenschlacht. Tento hvězdný kuchař pak s místními hostinskými vytvořil neobyčejné pokrmy. Během léta tak na jednotlivých salaších ochutnáte jeden chod podle Richarda Raucha. Sbíhají se vám sliny?

Najděte si vhodné ubytování...

...s bonusovou kartou Schladming-Dachstein Sommercard a využijte nabídky mnoha aktrakcí zdarma nebo se slevou. Přesvědčte se sami, že v regionu Schladming-Dachstein si každý najde ubytování podle svého přání a za výhodnou cenu v hotelu, penzionu, chatě nebo v soukromí.

Publikováno na: