Vyzkoušeli jsme za vás: nejlepší kornoutek na zmrzlinu

Hitem léta je tahle zmrzlinová vychytávka!

Zdá se, že v otázce příchutí jsou Češi, Moravané i Slezané docela konzervativní a nějaká klobásová, hořčicová, maková či slivovicová je nechává doslova ledově chladnými. Žebříček popularity se totiž v průběhu let prakticky nemění - najdete v něm čokoládovou, vanilkovou i jahodovou.


Kornoutky s papírovým návlekem mohou mít jakýkoliv potisk i barvu. Zdroj: TVIN CZ


V této době ale více než kdy jindy řešíme i způsob podávání této mražené dobroty. Jasným trendem se v případě kopečkové i točené zmrzliny stává kornoutek s papírovým návlekem. A prodejci i milovníci zmrzliny na to slyší stále více. Výhody kornoutku s papírovým návlekem jsou totiž poměrně jasné. Můžete si být téměř jisti, že jste první, kdo se ho dotýkal. Na rozdíl od často nevábně vypadajícího klasického ubrousku nemusíte řešit, že vám ho do dáli odfoukne vítr nebo že ho rozteklá zmrzlina rozmočí. A ti, kterým není lhostejné životní prostředí, jistě ocení i to, že po zmrzlině podávané v tomto typu kornoutku zůstává méně odpadu než po nejrůznějších miskách a vaničkách doplněných plastovými lžičkami.


Kornoutky s papírovým návlekem oceníte hlavně pro jejich komfort a hygienu. Zdroj: TVIN CZ


Když kornoutek, tak ten z Brandýsa nad Labem

U nás vlastní unikátní know-how jako jediná společnost TVIN CZ z Brandýsa nad Labem, a to prostřednictvím výrobní firmy ROOTVIN. Její kornoutky odtud míří do mnoha zemí a ten s papírovým návlekem mají v sortimentu už více než 10 let. Je jasné, že za tu dobu ho pořádně „vymazlili“, a vy ho tak můžete vídat v nejrůznějších barvách a designech.


Kornoutky s papírovým návlekem se u nás vyrábí v Brandýse nad Labem. Zdroj: TVIN CZ


Své produkty v něm prodávají velcí hráči i menší výrobci řemeslné zmrzliny. Až si budete dávat u svého oblíbeného stánku tu svou „top“ zmrzlinu, podívejte se, jaký kornoutek používají. Třeba je i upozorněte na to, že dneska frčí ten s papírovým návlekem, jako jsou tyto.

Připojte se k nám na sociálních sítích FacebookInstagram!


S těmito kornoutky může celá rodina vyrazit #nazmrzkuvpohode. Zdroj: TVIN CZ