První noc s miminkem mimo domov. Co vzít s sebou

Na drobnostech záleží

Je váš drobeček zvyklý usínat přitulený ke svému usínáčkovi nebo ke své oblíbené látkové pleně? Dejte si dobrý pozor, ať tyto usínací parťáky nezapomenete doma! Přítomnost důvěrně známé věci z domova totiž miminku dodá pocit klidu.

Mezi oblíbené nerozlučné kamarády patří například Mýval od Zopy. Tento usínáček o velikosti 18×30 cm hraje, svítí a je vhodný pro dítě už od prvních dnů života. Jeho hebkost a příjemné, uklidňující melodie děťátko stimulují k rozvoji sluchových a hmatových smyslů. 

Zdroj: BABY DIRECT

Chystáte se pořídit nad postýlku kolotoč? Pak se podívejte po takovém, který lze připevnit i na cestovní postýlky. Až si děťátko zvykne usínat s pohledem na houpající hračky, bude pro vás výhodné, když kolotoč budete moci snadno sbalit i na dovolenou. Univerzální na všechny domácí i cestovní postýlky je například kolotoč od Zopy.

Zdroj: BABY DIRECT

Kvalitní cestovní postýlka

Pokud miminko usíná ve své postýlce, doporučujeme to neměnit ani na dovolené. Abyste nemuseli demontovat klasickou postýlku, koukněte se po cestovní. Cestovní postýlky zabírají po složení minimum místa a snadno se přenášejí

Výhodou je, když lze měnit výška matrace. Miminka i záda rodičů ocení, když se nebudete muset shýbat až na dno postýlky, ale matraci umístíte do vyšší polohy blíž k vaší posteli. 

Cestovní postýlka Cam DAILY PLUS má kromě polohovatelné matrace ještě praktickou stříšku, na kterou můžete připnout kolotoč. Součástí je i přebalovací pult. Ideální pro komfort všech cestovatelů. 

Jednodušší a levnější variantou pak může být cestovní postýlka Cam SONNO.

Zdroj: BABY DIRECT

Přikrývka do postýlky

Jako přikrývka vám v letních měsících skvěle poslouží jemná, měkká deka, kterou využijete i na procházkách s kočárkem. V chladnějším období, pokud nechcete převážet peřinku, skvěle poslouží například fusak. Zvolte takový, ve kterém miminku nebude příliš velké teplo a který je vzdušný.

Koupání na cestách

Skvělou vychytávkou na cesty je skládací vanička od Stokke. Tu oceníte v kterémkoliv ročním období. V létě poslouží nejen na večerní koupání, ale také na chlazení miminka během dne. 

Další vychytávky na cesty najdete na YouTube kanálu FunBaby.


Publikováno na: