3 styly koupelen: Podívejte se, jak může vypadat vaše nová koupelna

Pánský styl koupelny

Říkáte si, co je zač pánský styl koupelen? Charakterizují ho dvě slova: moderní a minimalistický. Moderního vzhledu docílíte pomocí keramických prvků s jasnými liniemi. Koupelnu lze doplnit chladnými barvami a tmavými doplňky v grafických tvarech. Vyhněte se lehké eleganci a namísto toho nastavte hrubé akcenty! Žádoucího kontrastu mezi světlem a tmou docílíte díky průmyslovým lampám, tmavému nábytku, černým doplňkům a třeba drátěným košům. Může se zdát, že dřevo do pánského stylu nepatří, ale na příkladu následující fotky vidíte, že i dřevo zde má své místo. S tmavými obklady vytváří fantastický kontrast, který budete milovat.

Zdroj: OBI

V současnosti jsou v koupelnách oblíbené velké obklady v teplých odstínech šedé. Šedé tóny přírodního kamene vyvolávají dojem vznešenosti a luxusu. Prohlédněte si detaily pánského stylu v galerii článku.

Zdroj: OBI

Charakteristika pánského stylu koupelen

Koupelnový styl NaturPur

Pokud vás baví spíše moderní design, který je maximálně útulný pro celou rodinu, je potřeba se porozhlédnout po dřevěných akcentech. O útulnou atmosféru se postarají ztlumené barvy a přírodní tóny s podlahami v teplém dřevěném vzhledu. Pokud máte v koupelně navíc i okno, tak vězte, že ke koupelnovému stylu NaturPur se hodí i rostliny. Nejen, že vás jejich přítomnost bude uklidňovat, ale vyvolávají i dojem svěžesti. V galerii článku najdete další inspiraci pro vaši koupelnu.

Zdroj: OBI

Charakteristika koupelnového stylu NaturPur

Retro styl romantiky v koupelně

Nebojte se, romantická koupelna nerovná se kýčovité kachličky s růžovými srdíčky. Řeč je tady o potištěných dlaždicích v romantickém hravém stylu, které dodávají koupelně velmi atraktivní vintage kouzlo. Ozdobné dlaždice s grafickými vzory nebo ornamenty jsou v kombinaci s jasnými, neutrálními barvami, ohromující. V galerii článku najdete další inspiraci pro vaši koupelnu.

Zdroj: OBI

Charakteristika romantického retro stylu koupelen

Od prvního nápadu, přes plánování, výběr produktu a implementaci

OBI vám profesionálně pomůže při plánování vaší vysněné koupelny. Načerpejte inspiraci v aktuálním letáku OBI – Svěží nápady do vašeho domova!

Už víte, jak bude vypadat vaše nová koupelna? V OBI vám se vším poradí. Zdroj: OBI

Publikováno na: