Jsou motorové pily na baterky dostatečně výkonné?

Zkušení řemeslníci dobře vědí, že se na nářadí nemá šetřit. Koruna ušetřená na začátku se prodraží v nejméně vhodnou chvíli kvůli zbytečným prostojům a vícenákladům na opravy. A totéž platí pro domácí práce! Inspirujte se u profesionálů a pořizujte domů výhradně kvalitní nářadí, které výrobce řádně otestoval.

Bez údržby

Vývojáři švédské společnosti Husqvarna své produkty detailně zkoušejí, než je uvádějí na trh. Díky tomu dnes mohou nabídnout ucelenou řadu akumulátorového nářadí, které je pro uživatele maximálně bezpečné a jednoduché na ovládání.

Používají výhradně výkonné Li-Ion akumulátory, které vydrží podávat maximální kapacitu po víc než jedinou sezónu. Jejich bezkomutátorové motory poskytují o čtvrtinu větší výkon než starší typy a jsou zcela zapouzdřeny, takže nevyžadují od spotřebitele žádnou údržbu.

Po prvním použití budete překvapeni, o kolik jsou akumulátorové pily tišší než klasické benzinové. Navíc jsou i jednoduché na obsluhu a údržbu. Dokonce ani k jejich složení nepotřebujete nářadí. A ovládají se jednoduše tlačítky.


Chytrá investice

S akumulátorovými stroji významně ušetříte, protože mají výkon spalovacích motorů a minimální náklady na provoz. Takže už nemusíte volat profesionály třeba na pokácení stromu nebo prořezání starých keřů na zahradě. S akumulátorovými pilami Husqvarna to zvládnete jednoduše sami se stejnou kvalitou a rychlostí. Nedělejte kompromisy, pracujte!


Zdroj: Husqvarna


Husqvarna akumulátorové stroje

Podívejte se na akumulátorové stroje Husqvarna zde.