V Metropoli vyhrává každý!

Kdo by nechtěl luxusní postel v hodnotě 100 000 Kč, výbavu do dětského pokoje, dětské kolo, elektroniku, kosmetiku, vouchery, vstupenky do Muzea Lega? To vše a ještě mnohem víc mohou už brzy získat návštěvníci Metropole, ať už jdou pro běžný nákup do hypermarketu Albert, nebo se vydali prozkoumat obchody a udělat si radost. Každý něco vyhraje.

A jak taková soutěž probíhá? Stačí, když zákazník nakoupí v kterémkoliv obchodě nad 500 Kč a nechá si účtenku. S tou pak tentýž den zavítá k soutěžnímu studiu, kde mu hosteska vysvětlí celou mechaniku soutěže. Ale pro vás ve zkratce: Hráč si hodí třemi kostkami

a o jeho výhře rozhodne celkový součet. Od něj se také odvíjí druhy výher.

Když hráč hodí v součtu 12 či méně, získává okamžitou výhru, kterou si hned odnese. Pokud mu bude štěstí přát a hodí 13 nebo více, odnese si také okamžitou výhru a navíc se dostává do slosování. A ve finále se hraje o 50 krásných cen.

Takže pokud budete mít cestu kolem nebo si uděláte rodinný výlet za nákupy, můžete si být jisti, že se vám to vyplatí. Udělejte si čas 20. 8. – 6. 9. 2020 a vyhrávejte skvělé ceny. Účastněte se třeba každý den, ať se vaše šance ještě zvýší. Tak přijďte zkusit své štěstí.

Jaké výhry na vás čekají?

Luxusní postel Saffron Nuova

Poukazy na nákup

Chytré hodinky Berucci

Špičkový tablet Lenovo

Rodinná vstupenka do Muzea Lega

Poukaz na víkendový pobyt v resortu Vranovská pláž

Mobilní telefon Samsung Galaxy A51

Sestava dětského nábytku KAF

Kosmetické balíčky

Voucher do Centra zdraví a krásy Indigo


a dalších 50 úžasných cen!

Publikováno na: