1 milion stromů od ATTITUDE pro planetu. Přidejte se taky

Nová kampaň pro zelenější planetu

Protože lidé z ATTITUDE nehledí jen na svůj zisk, ale chtějí skutečně zákazníkům poskytnout kvalitní výrobky, které jsou v souladu s přírodou, dobře si uvědomují i sílu pozitivně sociálního a environmentálního dopadu výsadby stromů na naší planetě. Zalesňování podporují už od roku 2012, a letos udělali v tomto směru další velký krok. V rámci projektu Kupte produkt, my zasadíme strom si dali v roce 2020 za cíl vysadit 1 milion stromů.


Zdroj: Attitude


Uvědomujeme si dopad našeho způsobu života na životní prostředí a věříme, že jako značka i jako jednotlivci neseme odpovědnost ponechat svět v lepším stavu, než jak jsme ho našli," říká ředitel společnosti ATTITUDE Jean-Francois Bernier. „Výsadba stromů přispívá ke zdravější planetě a lidem, čistšímu vzduchu a udržitelnější budoucnosti. Doporučujeme všem, aby se této změny zúčastnili. Ať už prostřednictvím větších či menších činů.”


Zdroj: Attitude


Teď může každý z vás, zákazníků, pomoct zvrátit kácení deštných pralesů a postarat se o zelenější budoucnost pro nás všechny. Podaří se nám společně vysázet tak obrovský les?

Aby rok 2020 byl o kousek lepší

Letošek je rozhodně jiný, než jsme si plánovali. Ochrana přírody by měla být prioritou každého člověka kdykoliv. Každý rok je na zemi vykáceno více než 15 bilionů stromů. Je těžké tuto strašlivou bilanci zmírnit, ale vždy má smysl se o to pokusit. I tak malá věc, jako je nákup s rozmyslem může pomoct. Zkusme proto v této složité době myslet do budoucna. Jak?


Zdroj: Attitude


Třeba tím, že budete činit při nákupu alespoň občas vědomou volbu. Místo levného sprchového gelu z drogerie plného chemických látek, otestovaného na zvířatech a uskladněného v malé plastové lahvičce, která se složitě recykluje, si zvolíte ekologický výrobek. I tak drobný krok se počítá.

Vybírat si můžete produkty třeba ze sortimentu dětské kosmetiky, deodorantů, mýdel na ruce nebo pracích gelů či aviváží a zároveň tak přispět jedním stromečkem do nového deštného pralesa.

 

Zdroj: Attitude


Jestli vás zajímá, kde všude se stromy vysazují, kolik jsme jich společně již zvládli díky vám vysadit a proč je zalesňování tak důležité, koukněte sem a zapojte se během září 2020 do kampaně „Kupte produkt, my zasadíme strom“ i vy.