Dětská kosmetika ATTITUDE vysazuje 1 milion stromů

Nebezpečné látky v dětské kosmetice

Věděli jste, že kůže miminek není zcela vyvinutá až do 1 roku? Je tak velmi důležité dbát na složení kosmetiky. I když nás výrobky lákají na veselé obaly, až po pečlivějším zkoumání zjistíme, že obsahují mastek, chemické vůně a barviva, formaldehyd, propylenglykol a další složky, které mohou způsobit rakovinu, astma nebo výrazné alergické reakce. Rozhodně je lepší se jim vyhnout. A raději sáhnout po přírodní kosmetice.


Zdroj: Attitude


ATTITUDE - zvolte si ten správný postoj

Pokud hledáte kosmetiku, která bude vašim dětem prospívat, vyzkoušejte přípravky od kanadské značky ATTITUDE. Společnost si zakládá na maximální ohleduplnosti k lidskému zdraví a stavu planety. Veškeré produkty v sobě mají výhradně přírodní suroviny, vznikaly s přispěním obnovitelných zdrojů energie, netestují se na zvířatech a jsou veganské (značka je členem PETA). Uspějí u každého, kdo hledá kvalitu a uvažuje zodpovědně. A vybrat si mohou i dospělí.


Zdroj: Attitude


Listy borůvky, semena moringy a bezpečnost na prvním místě

Mezi dětskou kosmetikou ATTITUDE najdete šampóny, sprchové gely, pěny do koupele i bezpečné opalovací krémy. ATTITUDE myslí ekologicky od začátku až do konce. Využívá nejen recyklovatelné obaly a biologicky rozložitelné přísady, ale za svou snahu a prokazatelné snížení dopadu na životní prostředí si vysloužila certifikaci ECOLOGO.

V kosmetice najdete například vitamíny nabité listy borůvek nebo výtažky ze semen moringy, které obsahují hromadu vitamínů, minerálů a proteinů. Navíc zamezují vstřebávání škodlivin z ovzduší, takže dobře slouží i jako ochrana organismu.


Zdroj: Attitude


Kupte produkt, my zasadíme strom

A to nejlepší nakonec. Od jara 2020 se společnost ATTITUDE zavázala za každý prodaný produkt zasadit strom. Vše provádí ve spolupráci se dvěma neziskovými organizacemi specializovanými na zalesňování: Eden Reforestation a One Tree Planted.


Zdroj: Attitude


Tento program se nyní probouzí i v České republice, a tak se my všichni během září 2020 můžeme podílet na výsadbě pro zelenou budoucnost naší planety v rámci kampaně Kupte produkt, my zasadíme strom.


Zdroj: Attitude


Zapojíte se? My rozhodně. Věříme totiž, že každý krok, jakkoliv malý se může zdát, má svůj význam a může mít z globálního hlediska velký dopad.