Vy koupíte produkt ATTITUDE, my zasadíme strom

S každým produktem o stromek navíc

Ve spolupráci s předními neziskovými organizacemi (Eden Reforestation Project a One Tree Planted), které se specializují na zalesňování, se společnost ATTITUDE podílí na výsadbě nových stromů. V rámci kampaně Vy koupíte produkt, my zasadíme strom za každý jeden produkt, který si zákazník koupí v obchodě nebo online, získá život nový stromek, který pomůže obnovit ztracené lesy.


Zdroj: Attitude


Od začátku kampaně bylo vysázeno více než 200 000 stromů. To už je opravdu velký les, který je ku prospěchu lidem, zvířatům i životnímu prostředí. Na začátku stál zákazník, který se rozhodl před nákupem přemýšlet. Který si uvědomil, že i tak malý skutek, jako je nákup pracího prášku může znamenat počátek změny k lepšímu.


Zdroj: Attitude


Společnost ATTITUDE dlouhodobě podporuje udržitelný způsob života. Každý produkt je vyrobený z přírodních surovin za pomoci obnovitelné energie, netestovaný na zvířatech, uložený v maximálně rozložitelných obalech. Firma zastává filozofii oběhového hospodářství, které funguje na principu snížit, využít, recyklovat, a nově také zalesnit a pomoci uzdravit planetu. Pojďte se taky přidat!

Proč zrovna stromy? Mají na světě své důležité místo

Každý rok je na zemi vykáceno více než 15 bilionů stromů. Je těžké tuto strašlivou bilanci zmírnit, ale vždy má smysl se o to pokusit. I tak malá věc, jako je nákup s rozmyslem může pomoct.

Stromy čistí vzduch, který dýcháme a dodávají tolik potřebný kyslík, zároveň filtrují vodu, kterou pijeme. Jsou domovem pro 80 % suchozemských živočichů, které na naší planetě žijí. Pomáhají v boji s globálním oteplováním. Zpevňují a protkávají zeminu kořeny, čímž zabraňují ničivým přívalovým povodním a vysychání. Celosvětově poskytují práci 1,6 miliardám lidí a starají se o to, aby se v našich betonových džunglích žilo příjemněji. Podívejte se sami.


Zdroj: Attitude


Kde se stromy vysazují?

Určitě vás zajímají konkrétní místa, která se s vaším přičiněním znovu zazelenají. Zalesňování probíhá v regionech na Madagaskaru, Nepálu, Haiti, v Indonésii, Mosambiku, Hondurasu, Guatemale, Keni, Kanadě a Spojených státech amerických.


Zdroj: Attitude


Zapojte se i vy a přispějte spolu s ATTITUDE k zelenější budoucnosti naší planety. V České republice se do kampaně můžete zapojit během září 2020. Detaily se dozvíte zde: www.zasadimestrom.cz