Investice do zlata: Staromódní, nebo prozíravá volba?

Historie ukazuje, že zlato je věčné. Žádná jiná měna nesloužila jako celosvětově respektované platidlo tak dlouho jako tento drahý kov. Zlato je investicí, jejíž hodnotu nesníží globální krize, geopolitické turbulence ani propady trhu. A navíc je prodej a nákup investičního zlata osvobozen od zdanění.

Jistota, která funguje už 4000 let

Zlato nabízí zajímavé zhodnocení a na rozdíl od klasického spoření v jeho případě nehrozí, že by úspory znehodnotila inflace. Pro konzervativnější jedince je navíc výhodou, že zlato, na rozdíl od kryptoměn, fyzicky existuje, a tak se spoření neodehrává jen ve virtuální rovině. Zlato je zkrátka mnohem méně rizikovou komoditou než akcie, kryptoměny či spekulace na burze.

Česká mincovna radí, jak se zlatem začít

Pro zájemce o ukládáníúspor do „žlutého kovu“ vytvořila Česká mincovna bezpečný a přehledný produkt – Zlaté spoření. Klient si nejprve zvolí formu: buď může každý měsíc spořit konkrétní částku, nebo peníze spoří pro koupi konkrétního produktu. Kromě zlatých slitků lze investovat také do zlatých pamětních mincí či medailí, jejichž hodnota v čase roste, nebo do dalších drahých kovů, třeba stříbra, platiny nebo palladia.

Spoření s ověřeným partnerem

Česká mincovna na českém trhu působí od roku 1993 a její výrobky využívá celé Česko. A to doslova – vedle investičních skvostů mincovna stojí za výrobou všech mincí pro Českou národní banku. Každý z „drobáků“ tedy pochází odsud. Společnost zároveň zájemcům poskytuje prostor v přísně střežené trezorové místnosti, v níž budou drahé kovy v bezpečí.

Pro ty, kteří stále váhají

·        Zlato je věčné a bude vám vždy k dispozici

·        Jedná se o investování se stabilním zhodnocením pro KAŽDÉHO

·        Nákup zlata je osvobozen od daně z přidané hodnoty

·        Prodej zlata je osvobozen od daně z příjmů

·        Zlato vám zdarma uskladníme v bezpečných trezorech

·        Budete mít neomezený online přístup k vašemu Zlatému kontu

·        Jedná se o spoření bez nesmyslných poplatků

·        Jedná se o spoření se silným a ověřeným partnerem


Publikováno na: