Objevte v sobě lesníka

Řada majitelů pozemků se na víkend stává amatérskými zahradníky, farmáři nebo lesníky. Možná sami znáte, že vzrostlé stromy na zahradě potřebují občasnou péči. A když přijde jejich čas, tak i pokácení a další zpracování.

Pokud máte dobré vybavení, dá se to zvládnout svépomocí jako malina.

Švédská společnost Husqvarna uvedla na trh už druhou generaci své farmářské pily pro všestranné použití. Husqvarna 450 má široké pole působnosti pro amatérské i poloprofesionální úkony. Skvěle se hodí pro občasnou práci se dřevem, kdy si nezadá s pilami vyšších řad.

Snadný start

Tahový startér je strašákem začátečníků s benzinovými motory. S pilou Husqvarna 450 se ho ale není třeba obávat. Díky funkci Smart Start® to zvládne doslova každý – odpor startovací šňůry je snížen skoro o polovinu proti předchůdci.

Motor tak roztočíte pokaždé s minimální námahou a mnohem menší rychlostí tahu než bylo zapotřebí dřív. A po každém zastavení se bezpečnostní spínač zase přepne do startovací polohy pro další snadné spuštění.


Bez nářadí

Přestože švédští inženýři pilu dlouho testovali a závady tak nehrozí, potřebuje občas servis. Ani k tomu není potřeba nářadí. Výměnu zapalovacích svíček zjednodušují rychloupínací spony krytu válce, které šetří čas. Poslouží i v okamžiku výměny vzduchového filtru.

Šroubovák tak nechte v klidu v brašně, tady už ho nepotřebujete. Čas nutný dřív k údržbě dnes můžete soustředit jen na práci. Nebo následný odpočinek…

FARMÁŘSKÁ PILA HUSQVARNA 450

-  Snadné startování

-  Jednoduchá obsluha

-  Nízká spotřeba paliva

-  Výklopné víčko nádrže

-  Rychlá výměna vzduchového filtru

-  Komfortní ovládání