Lyžování a wellness v Jižním Tyrolsku si zamilujete!

V oblasti Sterzing-Ratschings je bezpočet míst, která čekají, až je objevíte

Užijte si chvíle se sluncem na tváři u uklidňujících vodopádů, kochejte se na klidných vyhlídkách na Alpy nebo si odpočiňte v místní hospůdce. Vychutnejte si místa nabitá energií plných rytmického šplouchání horských potůčků nebo u odlehlých mystických jezer. O vaše pohodlí se postarají wellness hotely se vším, na co si jen vzpomenete. Mír v duši neleznete i v klidném ubytování na statku. V oblasti Sterzing-Ratschings vás ohromí neuvěřitelně rozmanité možnosti k odpočinku a relaxaci.


Zdroj: Ratschings Tourismus/Manuel Kottersteger


Lázně a rekreační bazén Balneum ve Sterzingu

Středisko Balneum disponuje krytým a venkovním bazénem s prostornou saunovou částí v alpském stylu. Vestavěné materiály pocházejí z okolních údolí Sterzing-Ratschings. Části ze stříbrného křemene v podlahách odrážejí krásu hor. Velkolepá hornina z údolí Pfitsch se stříbrným leskem dodá vaší koupeli eleganci a pomůže vám se královsky uvolnit.

Údolí klidu a odpočinku

Tichá boční údolí kolem Sterzing / Vipiteno a Ratschings / Racines jsou jako stvořená pro různé zimní sporty. Čeká vás tady čistá příroda a jedinečná horská panoramata. Údolí kolem Sterzing a Ratschings se také nazývají „údolí odpočinku v přírodě“, kde život stále pokračuje v klidu a tichu. V zimě jsou tato údolí skutečným rájem pro milovníky běhu na lyžích a pro procházky po křišťálově čistém sněhu.


Zdroj: Ratschings Tourismus/Manuel Kottersteger


Tak co, ještě váháte, jestli se podíváte do Jižního Tyrolska?

Objevujte zimní ráj lyžařů na těchto stránkách a zjistěte, co všechno vám dovolená v Jižním Tyrolsku přinese! Díky dalšímu webu se zase dozvíte, jak se do Jižního Tyrolska dostanete: více zde.