Designový prvek Playstone pro všechny stavby na zahradě

Playstone je multifunkční zahradní prvek, který najdete v nabídce betonových prvků zahradní architektury LiaStone. Při plánování zahrady si s ním můžete opravdu vyhrát. Díky důmyslnému tvaru rovnoramenného lichoběžníku z něj lze vytvářet rozličné sestavy pro různé účely.

Posezení, plot, okrasná stěna i zpevněný svah

Jeho využití je opravdu široké. Postavíte z něj opěrnou i pohledovou stěnu nebo okrasnou zeď s členitým i hladkým povrchem. Pomůže vám zpevnit svah i vytvořit skalku. Bude sloužit jako betonový květináč, vysoký záhon, nebo bylinková zahrádka. S přidáním dřevěných a plastových doplňků s ním také hravě vytvoříte lavičky, odkládací plochy, odpadkový koš a podobně. S jedním jediným prvkem tak vybavíte celou zahradu.


Playstone je standardně k dostání v šedé, červené, okrové a hnědé barvě.

100% přírodní

Podobně jako většina výrobků LiaStone je i Playstone vyrobený z přírodního lehkého keramického betonu, který do zahrady skvěle zapadne. Beton se totiž ve své podstatě skládá z přírodních surovin jako je písek, cement, voda a kamenivo. V případě keramického betonu je to lehké keramické kamenivo, které mu propůjčuje kromě nízké hmotnosti i řadu dalších skvělých vlastností. Navíc je recyklovatelný.

Chcete-li vědět o multifunkčním designovém prvku Playstone více, navštivte web www.liastone.cz, kde najdete zajímavé akční nabídky i různé inspirativní příklady jeho využití.

Podívejte se i na další sortiment LiaStone, který zahrnuje více než 20 druhů betonových dlažeb v moderních barvách a další prvky betonové zahradní architektury jako svahové tvárnice, prvky pro stavbu opěrných stěn i betonových plotů a celou řadu doplňků.

Publikováno na: