Zažijte magickou zimní dovolenou: Dolomity nabízí to nejlepší zázemí!

Dolomity patří k horským masivům italských Alp a najdete je na severu Itálie. Pro tuto oblast jsou typické dolomitské prvky, k nimž patří stolový povrch, rozeklané skalní hřebeny, věžovité vrcholy a srázné stěny.

Pokud právě hledáte místo pro svou zimní dovolenou, máme pro vás skvělý tip! Jižní Tyrolsko skýtá nespočet možností pro aktivní dovolenou s rodinou i přáteli. Oblast Eggental je známa svými vyhlášenými lyžařskými středisky Obereggen a Carezza, které obklopují magické horské masivy Rosengarten a Latemar. Zažijte nezapomenutelné a vydejte se vstříc novým zážitkům.

Obereggen AG/Paolo Codeluppi

V Obereggenu najdete ty nejlepší sjezdovky

Obereggen je jedno z nejlepších lyžařských středisek, které se pyšní mnoha oceněními. Čeká na vás 48 kilometrů zábavy na upravených a zasněžených sjezdovkách. Milovníci večerního lyžování a zimních sportů si přijdou také na své. Každý týden se v úterý, čtvrtek a pátek se do 22 hodin lyžuje, sáňkuje a jezdí freestyle při umělém osvětlení. 

S jedním z nejlepších italských funparků a snowparků zažijete nezapomenutelné. Na děti čeká park Brunoland, denní centrum Yeti-Park, dětský snowpark, miniklub, sněžný dům a dvě sáňkařské dráhy. Obereggen je zkrátka nabitý možnostmi a skvělými zážitky! 

Ideální středisko pro rodinnou dovolenou? Carezza!

Carezza je jednoznačnou jedničkou v oblasti rodinných lyžařských středisek. Najdete zde dětskou říši Naniland, tematickou sjezdovku se šesti stanovišti, mytický parkour, snowpark s dětskou funline, sáňkařskou dráhu a hlídání dětí od dvou let.

Přes 40 kilometrů dlouhé sjezdovky s 12 lanovkami jsou zárukou, že zde strávíte klidnou dovolenou bez davů. Nemusíte se bát ani špatného počasí. Toto lyžařské středisko je nejslunečnější v celém Jižním Tyrolsku. 

Samozřejmostí je skibusové spojení, posílené zasněžovací systémy, wifi, nádherné výhledy a magická horská atmosféra.

IDM Südtirol/Alex Filz

Neváhejte a vydejte se na dovolenou do Jižního Tyrolska už nyní!