Ideální zimní dovolená? Dolomity jsou pro rodiny i zkušené lyžaře!

Dolomity patří k horským masivům italských Alp a najdete je na severu Apeninského poloostrova. Pro tuto oblast jsou typické dolomitské prvky, k nimž patří stolový povrch, rozeklané skalní hřebeny, věžovité vrcholy a srázné stěny.

3 Zinnen Dolomites/Manuel Kottersteger

Panenská příroda, tradice a skvělé sjezdovky

Světoznámé středisko 3 Zinnen Dolomity zaručuje spoustu zážitků na sjezdovkách i mimo ně. Ve skiareálu na vás čeká 115 kilometrů perfektně upravených sjezdovek všech úrovní obtížnosti. 

Oblast jihotyrolských Dolomit je specifická čistým vzduchem, zasněženými vrcholky a překrásnými výhledy. Možná proto si zasloužila i místo na seznamu světového dědictví UNESCO. Na lyžích můžete prozkoumat pět propojených dolomitských vrcholů. Nejmodernější lanovky a vleky podtrhnou úžasný zážitek z dovolené. 

Noční lyžování v magických horách i prostor pro děti

Lyžovat pod otevřeným nebem za svitu měsíce? V 3 Zinnen Dolomity je noční lyžování a sáňkování samozřejmostí. Chata Riese Haunold Hütte je během nočního provozu otevřena. 

Kde jinde najdete usměvavé obří sněhuláky, soba Rudolfa a skiareály pro malé děti? Malé údolní vleky jsou skvělou příležitostí pro první krůčky na lyžích. 3 Zinnen Dolomity je ideálním místem pro vaši dovolenou s malými dětmi. 

3 Zinnen Dolomites/Manuel Kottersteger

Hory plné neobyčejných zážitků

Nechte na sebe působit krásu Dolomitů a přitom zažijte něco skutečně neobyčejného! Lyžařská túra Giro Delle Cime je dlouhá 34 kilometrů a nachází se v 5600 výškových metrech. 

Odvážní lyžaři by měli vyzkoušet černou sjezdovku Holzriese. Tento svah je známý jako jako jeden z nejstrmějších v Alpách. Se svým 72% sklonem je pro lyžaře velkou výzvou.

Neváhejte a vydejte se na dovolenou do Jižního Tyrolska už nyní!

Publikováno na: