Kompaktní robot pro kuchaře s vysokými nároky

Bosch představuje novou řadu kuchyňských robotů Bosch MUM Serie | 2, které mají kompaktní rozměry, ale jsou určené i pro ambiciózní kuchaře. Hodí se do každé kuchyně a lze je snadno kamkoli uložit, když zrovna nejsou potřeba. Díky silnému motoru, širokému spektru příslušenství a jedinečné technologii míchání však zároveň zaručují perfektní výkon.

Kompaktní, ale výkonný. To je robot Bosch MUM Serie | 2. Zdroj: BSH domácí spotřebiče

Malé rozměry, velká pomoc

Bosch MUM 2 Serie | 2 využívá osvědčené planetární 3D míchání: unikátní technologii pro rychlé a perfektní promísení všech ingrediencí, aniž by se těsto přichytávalo na stěnách velké mísy o objemu 3,8 l. Bez obav se tak můžete pustit i do těch nejnáročnějších receptů na domácí pečivo či cukroví. S cukrářskou sadou, šlehací metlou, hnětacím hákem a míchací metlou snadno připravíte tolik různých druhů, kolik vás napadne.

Robot Bosch MUM Serie | 2 je k dispozici v několika barvách. Zdroj: BSH domácí spotřebiče

Tady ale zábava teprve začíná. Dostupné příslušenství nezahrnuje jen nástroje pro pečení, ale například také mlýnek na maso, lis na citrusy, mixér nebo sadu na přípravu domácích těstovin. Domácí vaření tak bude jednodušší a rychlejší, abyste mohli strávit více času s rodinou a přáteli. A když už jsme u návštěv: i když je robot tak malý, že ho snadno uklidíte do jakékoli kuchyňské skříňky, byla by škoda ho schovávat. Díky elegantnímu designu v několika barevných kombinacích se naopak stane stylovým doplňkem kuchyně.

Modely Bosch MUM Serie | 2 jsou k dispozici s výkonným 700W nebo 900W motorem, který reguluje čtyři nebo sedm rychlostních stupňů, včetně pulzní funkce a praktické parkovací pozice.   

Více na www.bosch-home.com/cz

Dostupné příslušenství zahrnuje i mlýnek na maso. Zdroj: BSH domácí spotřebiče