Hledáte skvělou hračku pro vaše ratolesti? S autíčky Dickie Toys se vaše děti nudit nebudou!

Také se vaše děti začínají pomalu nudit a mít roupy? Nevědí, jak se zabavit, a chybí jim aktivita, která by je skutečně bavila? Co takhle jim pořídit společníka, se kterým mohou trávit čas doma i venku?

Dálkově ovládaná vozidla Dickie Toys pobaví nejen děti, ale také jejich kamarády a rodiče. Hračky jsou vhodné do každého počasí. Při jejich ovládání děti rozvíjejí jemnou motoriku a koordinaci pohybu. 

Akční autíčko pro akční děti

Závodní auto RC Rocking Flippy si zamilují jak chlapci, tak děvčata. Se snadno ovladatelným speedsterem dlouhým 15 centimetrů zažije vaše dítko spoustu zábavy. Má totiž v rukávu mnoho triků a dokáže se přiblížit akční rychlostí až 8 kilometrů za hodinu! Umí se otáčet, vyklápět a obsahuje boční nápravy pro provádění působivých manévrů.

 Pomocí dvoukanálového dálkového ovládání rozvíjí dítě jemnou motoriku. Autíčko je určeno pro děti od 6 let. 


RC Rocking Flippy. Zdroj: Simba Toys CZ


Kaskadérské vozidlo pro malé odvážlivce

Dětská hračka jezdící po zemi i po vodě? To je kaskadérské vozidlo RC Land Water Stunt, které se pohybuje rychlostí až 10 kilometrů za hodinu! Díky jeho všestrannosti a funkci cool flip můžete překonat všemožné překážky. Nemusíte se bát projíždět klidnými jezery, řekami nebo rybníky. Se světelným efektem zažijete ještě více legrace!

Součástí balení je baterie a nabíjecí kabel. Vozidlo jasně oranžové barvy je dlouhé 22 centimetrů a je vhodné pro děti od 6 let. 


RC Land Water Stunt. Zdroj: Simba Toys CZ


Rolba na ovládání? Hračky Dickie Toys jsou plné inovací

Pozor! Dickie Toys RC Pistenbully 600 přijíždí na sjezdovku! Pravé zimní dobrodružství zaručí tato speciální hračka vyvinutá tak, aby fungovala jako skutečná rolba odstraňující sníh a překážky na cestě. Díky dálkovému ovládání lze lopatou na sníh pohybovat nahoru a dolů. Horní světlo rolby se automaticky rozsvítí při pohybu. Součástí je odnímatelný sněhový kompresor pro vytvoření dokonale hladké sjezdovky. Neváhejte a dejte se do práce!

Rolbu pohybující se rychlostí až 2 kilometry za hodinu lze použít venku na zasněženém povrchu. Hračka je vhodná pro děti od 6 let. 


RC Pistenbully 600. Zdroj: Simba Toys CZ


Publikováno na: