Vánoce se blíží: s hračkami od Simba Toys určitě nešlápnete vedle

Kamenné obchody jsou kvůli pandemii zavřené, a proto je nákup přes internet nejdostupnějším a zároveň nejbezpečnějším řešením. S hračkami od Simba Toys zažijete spoustu zábavy a pod vánočním stromkem udělají vašim ratolestem určitě radost. 

Dobrodružství pro malé i velké

Pokud hledáte hračku, se kterou si vyhrají nejen děti, ale i dospělí, zkuste Majorette Super City Garage od Simba Toys. Na sedmi patrech této interaktivní garáže mohou děti využít spoustu zajímavých herních detailů, jako jsou motorizované výtahy nebo myčka aut. Nedílnou součástí je čerpací stanice, autoservis a heliport. V dolní části se nachází železniční, požární a policejní stanice, která skrývá tajný úkryt.

Garáž je široká 128 centimetrů. Díky světelným a zvukovým efektům je hra reálnější a zábavnější. Balení obsahuje šest kovových autíček, vlak poháněný bateriemi, automatické výhybky, tunel s funkcí havárie a dva výtahy, takže o zábavu bude rozhodně postaráno.

Majorette Super City Garage. Zdroj: Simba Toys CZ

Kavárna plná zážitků

Útulná kavárna přímo v dětském pokojíčku? To je obchod s kavárnou, ve které si děti i vy vychutnáte espreso a dobrý zákusek. Najdete zde velkou elektrickou pokladnu se zásuvkou na peníze a čtečkou kreditních karet. Zkrátka ideální místo, kde si mohou vaši nejmenší vyzkoušet své první nákupy. Vybavení obsahuje talířky, šálky, tác, makety potravin a mnoho dalšího. Otevření dětské kavárny zkrátka nic nebrání! 

Balení obsahuje celkem 57 kusů příslušenství. Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Kavárna. Zdroj: Simba Toys CZ

Vánoční dárky od Simba Toys jsou zárukou kvality

Pokud sháníte vánoční dárek, který u dětí uspěje, s hračkami Simba Toys nemůžete pochybit. V nabídce nechybějí inovativní hračky, akční autíčka na dálkové ovládání vhodná na venkovní hraní nebo obchůdky s multifunkčním využitím.

Skvělým vánočním dárkem je například rolba Dickie Toys RC Pistenbully 600, která funguje jako skutečná rolba odstraňující sníh a překážky na cestě.

RC Pistenbully 600. Zdroj: Simba Toys CZ

S hračkami od Simba Toys je dětství zkrátka pohádkové! 

Publikováno na: