Darujte svým dětem ten nejlepší start do života s Biopron Baby+

Právě v této době mají rodiče možnost vybudovat základy pro zdravý mikrobiom svého dítěte a pomoci mu tak předejít možným zdravotním komplikacím do budoucna. Nejvíce přátelských organismů se nachází ve střevě, kam se dostanou již během porodu z dělohy matky. Jejich složení však závisí i na děložní mikrobiotě. Potřebné látky mohou miminku doplnit probiotické kapky Biopron Baby+, které dlouhodobě podporují rovnováhu střevního mikrobiomu. Díky formě kapek jsou navíc vhodné pro děti už od narození. 

Velké množství prospěšných bakterií se nachází také v mateřském mléce. I zde však hraje zásadní roli matčina životospráva. Během prvních měsíců doma se maminka s dítětem nevyhnou nervozitě. Biopron Baby+ tak může pomoci i při setrvalém pláči a častých změnách nálad, které pochopitelně ovlivňují i matku. Je ideálním doplňkem při užívání antibiotik, kdy podporuje obnovu rovnováhy střevní mikrobioty, ale významný účinek má také pro děti narozené císařským řezem nebo nekojené děti. Dodá jim dostatečnou dávku bakterií, které nemohly převzít od matky či z mateřského mléka, ale i vitamin D, který se postará o podporu vývoje jejich kostí a imunitního systému. 

Harmonie mikrobiomu dítěte může být jeho výhodou do konce života. Nepodceňte proto prvních 1000 dní života vašeho miminka a dopřejte mu dostatek přátelských probiotik s Biopron Baby+.