Kouzelná aplikace? Díky smartbankingu od ČSOB vyřídíte v telefonu všechno!

Smartbanking už dnes neznamená jenom to, že máte kdykoli přehled o tom, kolik máte zrovna peněz na účtu. Díky unikátní novince od ČSOB Pojišťovny máte neustálý přehled o všech svých smlouvách a když už dojde k nějaké nepříjemné události a vy se potřebujete obrátit na svoji pojišťovnu, stačí na to pár kliknutí.

Do pojišťovny pěšky? Ve 21. století už to není potřeba

Návštěva pojišťovny je jen málokdy veselou záležitostí, ať už jdete nahlásit poruchu auta nebo třeba sjednat cestovní pojištění. V době pandemie koronaviru je však docházení do bank a pojišťoven ještě komplikovanější. ČSOB pojišťovna jde ale naštěstí s dobou. Proto umožňuje vyřídit všechny náležitosti tak, jak se sluší na 21. století – kdykoli a kdekoli po internetu, nebo dokonce i z mobilní aplikace.

Díky novince od ČSOB Pojišťovny teď můžete mít z telefonu kontrolu dokonce i nad svojí pojistkou. Aniž byste museli kamkoli chodit, můžete si zkontrolovat detaily svojí smlouvy nebo třeba nahlásit pojistnou událost.

„Snažíme se svým zákazníkům vyjít maximálně vstříc, a to v každé situaci. Chápeme, že vyřizování pojistné události nebývá nijak příjemné. Proto je chceme lidem co nejvíce usnadnit a ušetřit jim zbytečnou cestu do pojišťovny, která už dnes neodpovídá standardům moderní služby. V období omezeného pohybu v celé zemi to navíc platí dvojnásobně,“ vysvětluje Petr Milata, mluvčí ČSOB Pojišťovny.

Cestám do pojišťovny už odzvonilo

Na nekonečné pročítání papírových smluv a vyplňování formulářů už můžete díky ČSOB Pojišťovně zapomenout. Jediné, co dnes potřebujete, je mobilní aplikace ČSOB Smartbanking, se kterou můžete pojistné události snadno nahlásit. Je přitom jedno, jestli jde o škodu v domácnosti nebo třeba na autě. Když vám tedy například vypoví poslušnost pračka nebo když vám kroupy poničí karoserii vozu, stačí vzít telefon a událost pojišťovně snadno nahlásit.

V aplikaci navíc můžete sledovat vyřizování události, což vám ušetří spoustu telefonátů či dokonce cest do pojišťovny. A pokud si zapomenete zařídit cestovní pojištění, nemusíte se ničeho bát. I to si vyřídíte během vteřinky – třeba cestou na letiště. Díky Smartbankingu od ČSOB Pojišťovny tak máte všechny služby na dosah ruky, a to kdykoli a kdekoli.

Publikováno na: