Voňavé Vánoce: dárky, které neskončí v šuplíku!

Vyjádření obdivu a lásky s HUGO BOSS Alive

Smyslnost, nezávislost, sebejistota a úspěch. Nevíte, jak své ženě říct, že právě tato slova ji vystihují? Parfémovaná voda HUGO BOSS Alive to řekne za vás. Nejen, že tento dárek vzbudí obdiv svým luxusním designem, ale také podtrhne nezaměnitelnou osobnost každé ženy, která bude parfémovanou vodu Hugo Boss používat. Jedinečná vůně mísící jiskřivé ovocné, stylové dřevité, sladké vanilkové a hřejivé skořicové akordy dodá ženám styl a zvýrazní jejich osobitou duši.


HUGO BOSS Alive


Chloé Chloé: romantický výlet za Orientem

Vůně, jež zvedá ženám sebevědomí. Parfémovaná voda Chloé Chloé patří mezi nejpopulárnější vůně světa. Vyvážené mísení akordů syté pivoňky, jemné konvalinky a exotické ambry nedá spát vám, ani mužům, kteří kolem vás projdou. Nechte se unést na romantický výlet do světa plného kouzel. Vnímejte ptačí zpěv, vůni orientálních květin a laskání muže, pro kterého se s vůní Chloé stanete múzou.


Chloé Chloé


Strhněte pozornost svým směrem s HUGO BOSS Boss The Scent

Dokonalý doplněk moderního muže, toaletka Boss The Scent, je ideální vůní nejen do kanceláře nebo školních lavic, ale také na noční tah městem. Stane se tak nedílnou součástí vašeho každodenního života. Nechte se zahalit do erotických tónů afrodiziakální maniky, pikantního zázvoru, jemné levandule a živočišné kůže. Ženám se budou podlamovat kolena a z vás se stane Muž s velkým „M“.


HUGO BOSS Boss The Scent


Dotkněte se přírodních živlů s Davidoff Cool Water

Jednoduchá, čistá a mužná vůně ukrytá ve flakonu barvy mořské hlubiny, taková je toaletní voda Cool Water značky Davidoff. Gejzír svěžesti, v podání aromatického rozmarýnu a jasmínu, jemné máty a hřejivého santalového dřeva, podtržený vůní mořské vody. Ponořte se do tajemného světa širých moří a nechte se unášet na vlnách daleko za nikdy nekončící horizont.


Davidoff Cool Water


Nechtějí se vám balit vánoční dárky a Ježíšek je za vás nezabalí? Není nic jednoduššího než nakoupit dárky rovnou ve stylových vánočních baleních. V bohaté nabídce dárkových kazet naleznete nejen již zmiňované značky Hugo Boss, Chloé a Davidoff, ale také mnohé další. Nechte se inspirovat na parfumérii Elnino.cz a vybírejte z bohaté nabídky kosmetiky, vůní a doplňků.


Publikováno na: