Levná a kvalitní kosmetika od Gabriella Salvete!

Pojďte se seznámit

Vznik Gabriella Salvete se datuje již k roku 1992 v České republice. Také se divíte, kde se v Česku vzalo takové jméno? Máme pro vás vysvětlení. Zakladatelem značky byl totiž „ČECHOITAL“ – Aleš Monteleone. Impulsem k založení nové značky pro něho bylo vědomí, že na českém trhu dekorativní kosmetiky jsou dva typy produktů. Ty, které jsou kvalitní a velmi drahé, nebo ty, které jsou nekvalitní a velmi levné. Nabízela se tedy ideální příležitost spojit kvalitu s nízkou cenou a vytvořit tak, dnes již celosvětově známou, značku Gabriella Salvete.


GABRIELLA SALVETE Dekorativní kosmetika


Tradice, která jde s dobou

Stálicemi značky Gabriella Salvete jsou laky na nehty. Ještě aby ne, byly to totiž první produkty, které Salvete uvedla na trh v první polovině 90. let. Kvalitní pigmentace a široká paleta barev jsou podpořeny dlouhotrvající výdrží. Ano, bavíme se tu o bestselleru.

Jak to tak bývá, ani tento příběh není bez překážky. Dlouhá léta společnost prosperovala díky příznivým cenám a kvalitě. Věrným zákaznicím bylo něco kolem 40 let a bylo jasné, že pokud se chce Gabriella Salvete udržet na trhu, musí oslovit mladší věkovou skupinu!


GABRIELLA SALVETE LONGLASTING ENAMEL


Přání se stalo skutečností. Sociální sítě a redesign produktů oslovily mladší generaci. Ta se pro Gabriellu stala inspirací. Čerpá od ní užitečné informace a vyrábí takové produkty, jaké si zákaznice přejí.

Dekorativní kosmetika a řada TOOLS

V nabídce Gabriella Salvete toho najdete opravdu mnoho. Z dekorativní kosmetiky to je například báze pod make-up, která zatahuje póry a brání jejich zanášení. Pro milovnice očních stínů tady máme Palette 16 shades ve dvou barevných provedeních. Péče o rty je zastoupena zázračným Miracle Lip Balm, který mění svou barvu podle pH rtů. Nebojte, nebudete mít duhové líčení. Jen se barva přizpůsobí odstínu a kyselosti vaší pokožky. Z řady TOOLS si můžete vybrat doplňky k líčení – houbičky na make-up, cestovní set štětců, silikonový čistič pleti a mnohé další.

Gabriella Salvete neustále přichází s něčím novým. Neváhejte a podívejte se na Elnino.cz – Gabriella Salvete. Zde můžete najít další tipy na vánoční dárky, nebo na kosmetiku, kterou si zamilujete a budete používat celý rok, nejen o Vánocích.Publikováno na: