Dárky pro celou rodinu na jednom místě!

Vůně pro páry Davidoff Cool Water

Nebojte se. Pánové, vy nebudete vonět jako žena. Dámy, vy nebudete vonět jako muž. Toaletní voda Cool Water je navržena tak, aby se drahé polovičky dokonale doplňovaly. Pro ni smyslně jemná svěží vůně s tóny melounu, broskve a růže. Pro něj osvěžující chladivá vůně rozmarýnu, levandule, santalového dřeva a jasmínu. Chcete se svým partnerem ladit nejen oblékáním? Buďte sladěni i svými vůněmi. Tomu říkáme opravdu nerozlučná dvojka!


Davidoff Cool Water pro ženy a pro muže


Oslava ženskosti s Calvin Klein Woman

Říká se, že ženy dokáží vše vyjádřit jediným pohledem. Vůně Calvin Klein Woman v ikonickém flakónku s okem moc ženského pohledu zdůrazňuje. „I Am Woman“ slogan, který má za cíl utvrdit ženy v tom, že zvládnou vše, pro co se rozhodnou. Kontrasty ženské osobnosti jsou podtrženy akordy eukalyptu a citrusů v protikladu s černým pepřem. Vyjádřete svou ženskost, sebejistotu a hrdost s vůní Calvin Klein Woman.

Místo na výsluní s HUGO BOSS Boss Bottled

Ikonická vůně, která vznikla roku 1998. Smyslné spojení vanilky, skořice a santalu vám dodá sebedůvěru, zajistí úspěch a nedá spát milionům žen. Mimořádně svůdná Boss Bottled má již dlouhá léta úžasné hodnocení a stále se drží na výsluní pánských vonných produktů. Pokud tuto vůni zvolíte jako dárek pro muže, je skoro nemožné, že se netrefíte.


HUGO BOSS Boss Bottled


Pohádková kosmetika pro děti

Nevíte, co nadělit pod stromeček malé cácorce, která si potají chodí půjčovat vaší voňavku a malovat rty tou nejčervenější rtěnkou? Nabídka dětské kosmetiky inspirovaná pohádkovými postavami potěší každé dítě. Pro malého raubíře tu máme například vůně s postavami Star Wars nebo šampony a sprchová mýdla Avengers, která ze všední koupele dokáží udělat nevšední zábavu.


Dětská kosmetika


Tento rok dorazí vánoční dárky až k vám domů. Stačí, když je objednáte. Kdo je ale zabalí? Ježíšek asi ne. Ze široké nabídky dárkových kazet na Elnino.cz si snadno vyberete oblíbenou vůni nebo vhodný vánoční dárek, který už jen opatříte jmenovkou a dáte pod stromeček.


Publikováno na: