Chcete mít kvalitní vlasy a nehty? Poradíme vám, jak na to

Co zachrání nehty

Není normální, když vám nehty pořádně nerostou, třepí se a lámou. Jako první pomoc využijte vitamín B. Ten má na stav nehtů zázračný účinek. Zároveň se postará o správné fungování nervové soustavy, takže budete odolnější vůči stresu. Kromě doplňků stravy ho najdete také v mléčných výrobcích, droždí. Když se na nehtech objeví bílé flíčky, zvyšte příjem i vitamínu C. s křehkými nehty si hravě poradí vápník, který je více vyztuží.


Shutterstock


Co zachrání vlasy

Keratin je stavebním kamenem vlasů i nehtů. Vzniká v buňkách uvnitř vlasu a nehtového lůžka. Ovšem tyto buňky velmi rychle reagují na nedostatek minerálů a vitamínů. Když vám něco začne chybět, tak právě na vlasech a nehtech se to ukáže nejdříve. vyvážená strava by měla obsahovat vitamín A, který má blahodárné účinky na pokožku hlavy. Vlasy jsou díky němu dostatečně regenerovány a nejsou suché. Najdete ho v mrkvi nebo meruňkách. Dále doplňte opět vitamín C, D i B.


Shutterstock


Co zachrání vše

Problémy s vlasy a nehty jsou většinou ruku v ruce. Naštěstí existují pomocníci, kteří vám dodání vitamínů a minerálů zajistí pro vše zároveň. Biotin Strong je produkt, který je speciálně vyvinutý, aby obsahoval to nejdůležitější pro vaše vlasy a nehty. Zapojte se do speciální vánoční soutěže společnosti Vitabalans, ve které můžete vyhrát prémiové balení produktu Biotin Strong a další hodnotné ceny - čistící kartáčky na pleť LUNA od firmy Foreo či fén na vlasy. Stačí vyplnit online formulář.


Vitabalans


Publikováno na: