Trápí vás kolenní či kyčelní klouby? Zkuste s tím něco udělat, řešení není složité

Tyto velké operace přinášejí pacientům velkou úlevu od bolesti a obtíží a úspěšně je vracejí do normálního života, ale jako každý lékařský výkon jsou zatíženy komplikacemi. Přes 12 procent implantovaných kloubních náhrad je třeba během jejich fungování pro jejich opotřebování, infekci či jinou komplikaci vyměnit. Proto věnujeme velkou péči nejen samotnému provedení operace, ale i výběru kvalitního materiálu – endoprotéz a i následné pooperační péči a rehabilitaci,“ vysvětlil profesor David Jahoda, který má třicetiletou praxi v oblasti ortopedie a traumatologie a v ISCARE vede Centrum ortopedie.

Špičkové zázemí a nejlepší odborníci

ISCARE se letos přestěhovala do nových prostor, nová nemocnice umožnila vybudování špičkového zázemí pro lékaře, kteří mají k dispozici nejmodernější technologie. Klinika disponuje 60 lůžky na nadstandardně vybavených pokojích s klimatizací, JIP a tzv. „dospávacím“ pokojem pro monitoring pacientů po operačním zákroku. Klinika se také zaměřuje na maximální pohodlí pacientů, čemuž odpovídá nadstandardní zařízení pokojů, ale také krátké čekací termíny na vyšetření a zákroky. Klinika umožňuje pacientům podstoupit například předoperační vyšetření, kvalitní lůžkovou rehabilitaci nebo vyšetření rentgenem a magnetickou rezonancí přímo v budově. Pacienti tak nemusí nikam cestovat a celá léčba probíhá pod jednou střechou.

Pokoj v ISCARE. Zdroj: Martin Eckstein

Centrum ortopedie je součástí kliniky ISCARE v nové větší budově na Českomoravské v Praze 9 Libni přímo vedle O2 arény. Kromě výše zmíněných odborností klinika zajišťuje zdravotní služby v oblasti asistované reprodukce, komplexní léčby obezity a miniinvazivní chirurgie, gastroenterologie, léčby idiopatických střevních zánětů, plastické chirurgie a revmatologie. Více informací na webu ISCARE.

ISCARE. Zdroj: Martin Eckstein