Jelenův dárkový poukaz: Darujte Čisté a veselé Vánoce ještě dnes!

Jelen v sobě spojuje lety prověřenou tradici s nejmodernějšími recepturami. A i při vysoké účinnosti zůstává k přírodě i pokožce velmi šetrný. Vyperete a uklidíte s ním takřka celou domácnost. Jeho receptury jsou založeny na mýdlovém základu a přírodních tenzidech. Prádlo je tak nejen čisté, ale vždy i krásně provoněné. 

A když jde o povrchy, má Jelen octový čistič nebo tekutý rejžák. Už Jelenova babička drhla vodní kámen a silnou špínu octem. Na podlahu vždy platil rejžák, horká voda s mýdlem a zakleknout. Abyste klečet nemuseli, s Jelenovým tekutým rýžákem vám postačí hadr nebo mop.

Vedle standardních balení přidal Jelen i nové obaly, díky kterým můžete výrazně zredukovat množství vyhazovaného plastu. Na e-shopu najdete i 5litrový refill pracího gelu, s kterým až dvakrát doplníte velkou Jelení lahev. Nebo dvoulitrové náplně do octového čističe či gelu na mytí nádobí.

Kdo chce přírodu šetřit ještě více, může si Jelena čepovat přímo z 10litrového bag-in-boxu. Pro svou velikost je vhodný nejen do velké rodiny, kde se pračka nezastaví, ale i do bezobalových prodejen. 

A jak tedy pořídit dárek s Jelenem ještě dnes? Na Jelenově e-shopu mydlosjelenem.cz zkrátka přidáte do Vaší objednávky Dárkový voucher a my Vám do dalšího pracovního dne zašleme kupón s unikátním kódem, který si doma vytisknete. Obdarovaný si bude moci pořídit, co zrovna potřebuje. 

Kupón můžete darovat i jmenovitě, stačí nám do poznámky napsat, komu jej darujete (např. „Karolíně“).

Ať už jde o utěrky na nádobí nebo rejžák na úklid koupelny. U Jelena si zkrátka vybere každý. 

Publikováno na: