Xiaomi rozdává slevy na Vánoce. Vyřešte Ježíška z domova.

Neváhejte a navštivte web www.xiaomi.cz a využijte jedinečnou šanci pořídit vánoční dárky z pohodlí domova.

Objevte novou úroveň své kreativity

Důraz na detaily, který u Xiaomi už málokoho překvapí, má svá nejnovější jména. Jsou jimi modely Mi 10T Pro a Mi 10T. Vybavené špičkovými procesory s 5G, které zaručí plynulý výkon pro nadšené hráče i každodenní práci. Displej vás jednoduše ohromí a automaticky se přizpůsobí okolí, aby šetřil baterii. Ta v obou verzích vydrží až 2 dny! Model Mi 10T Pro se pyšní dokonce 108Mpx hlavním snímačem, který pohodlně zvládne dokonalé fotografie i 8K video. Pozadu nezůstane ani jeho kolega Mi 10T s 64 Mpx. Od teď už se vaší kreativitě meze nekladou! Užijte si technologický skvost ve své kapse.

Model Mi 10T Pro  pořídíte za 14 990 Kč ve variantě 8 +128 GB a za 15 990 Kč ve verzi 8 + 256 GB.

Cena modelu Mi 10T ve verzi 6 + 128 GB za 12 990 Kč a s paměťovou verzí 8 + 128 GB na 13 990 Kč.

Užijte si filmové zimní večery

Uspořádejte zimní filmový večer! Díky projektoru Mi Smart Compact si budete moct vychutnat 1920×1080 full HD rozlišení a také videa ve 4K. Je lehký, kompaktní a neuvěřitelně výkonný. Automaticky zaostřuje ihned po spuštění, čímž způsobuje přesný a čistý obraz plný výrazných detailů i barev. Projektor, který byl vyladěn odborníky na akustiku, vás dostane i skvostným zvukem s podporou Dolby a DTS.

Mi Smart Compact Projector je v prosinci za akční cenu 12 990 Kč.Chytrý parťák

Každý osobní trenér vám poradí, abyste své aktivity měli pod kontrolou. Kdo má ale znalosti a čas na vedení tabulek? Ať už chcete zhubnout, lépe sportovat nebo zlepšit kvalitu spánku, stylový náramek Mi Smart Band 5 je přesně pro vás! Během celého dne si můžete hlídat svoji pohybovou aktivitu, změřit si stres nebo zaznamenat odpolední šlofíky. Na nic nečekejte a dostaňte se do formy chytře.

Náramek pořídíte v termínu od 14.-22. 12. ve speciální akci za 790 Kč.

Každodenní dříč • Mi Electric Scooter 1S 

Žhavou letošní novinkou od Xiaomi je Mi Electric Scooter 1S, která zvládne každý terén. Díky protiskluzovým pneumatikám se nemusíte bát kočičích hlav, menších výmolů ani nerovností. Koloběžka disponuje 3 jízdními režimy, které lze nastavovat s ohledem na plánovanou trasu i terén. Možnost využití tempomatu už je jen třešničkou na dortu této vynikající koloběžky. Na jedno nabití ujede až 30 km.

Mi Electric Scooter 1S je v termínu od 14.-22. 12. ve speciální akci za 8 990 Kč.

Vánoční úklid levou zadní

Přizvěte letos k vánočnímu úklidu pomocníka a vyhraďte si více volného času na výzdobu bytu, pečení nebo balení dárků. Vysavač Mi Robot Vacuum Mop Essential od Xiaomi ulehčí práci každému a po celý rok. Úklid můžete spustit klidně z návštěvy u příbuzných. Než se vrátíte domů, budete mít perfektně vysáto i vytřeno. Nejlepší trasu určí vysavač automaticky za pomoci moderních senzorů a díky přesnému dávkování vody dokonale vytře různé povrchy podlahových krytin. Výsledek bude stejný, jako byste vytřeli ručně. Od teď už můžete uklízet pohodlně s mobilní aplikací a užít si více volného času pro sebe a rodinu.

Mi Robot Vacuum Mop Essential pořídíte za 4 490 Kč.

O XIAOMI

Xiaomi je nejrychleji expandující značka elektroniky a smartphonů. Na českém trhu působí Xiaomi oficiálně od září 2017. Jedním ze dvou oficiálních distributorů značky Xiaomi je pro Českou republiku společnost Witty Trade s.r.o., která disponuje oficiální licencí pro distribuci produktů. Oblíbenost značky, která se vyznačuje hlavně excelentním poměrem cena/výkon, roste v ČR raketovým tempem. Chytrý telefon Xiaomi vlastní každý šestý Čech. Chytré hodinky nebo náramek této značky pak dokonce každý druhý. Xiaomi je v současné době čtvrtou největší světovou značkou smartphonů a založila největší světovou platformu pro spotřebitele IoT s více než 132 miliony inteligentních zařízení (bez započtení smartphonů a notebooků) připojených k její platformě. V současné době jsou produkty Xiaomi přítomny ve více než 80 zemích a regionech po celém světě a mají vedoucí postavení na mnoha trzích.

Více informací: www.xiaomi.cz


Publikováno na: