Kam na brusle o svátcích? Máme pro vás tip

Zpestřete si vánoční čas a vydejte se za zimní zábavou před Centrum Černý Most, kde na vás čeká tradiční venkovní kluziště pro veřejnost. Užívat bruslení si zde můžete v průběhu celého prosince a ledna. Bruslí se každý den od pondělí do neděle, vždy ve čtyřech časových blocích v průběhu celého dne: 9.00–12.00, 12.30–15.00 a 15.30–18.00.

Vydat se za zážitky na bruslích můžete dokonce i o svátcích. Otevírací doba kluziště bude lehce omezena pouze na Štědrý den (9.00–14.00) a na Silvestra (9.00–16.00). Pro aktuální informace o případných změnách provozní doby navštivte webové stránky Centra Černý Most.

Je na kluzišti volno? Podívejte se na on-line stream!

Na ploše o rozloze 450 m2 si dle platných nařízení může v jednu chvíli zabruslit 6 osob nebo 6 dětí s doprovodem. Aktuální zaplněnost kluziště můžete sledovat na on-line streamu v aplikaci ICE-TEC. Jednoduše ji stáhnete v App Store nebo Google Play. Video stream najdete i na webových stránkách Ice-Tec.cz.

Děti do 5 let zdarma a brusle k zapůjčení

Cena za bruslení pro dospělého je pouze 80 Kč a děti do 5 let si zabruslí dokonce zdarma, stejně jako držitelé ZTP/P. Vydat se za zimním sportem můžete celá rodina za zvýhodněnou cenu 250 Kč. Že máte tupé brusle nebo snad žádné? To vůbec nevadí. Na místě si pohodlně zapůjčíte veškeré vybavení od bruslí až po helmy nebo stabilizační zábradlíčka pro začátečníky. Brusle vám případně i nabrousíme. Veškeré informace a kompletní ceník najdete na webových stránkách Centra Černý Most.

Publikováno na: