Nejkrásnější kluziště v Praze. Víme, kde ho najdete

Bez městského venkovního kluziště si snad zimní období ani neumíme představit. Vánoční bruslařskou sezónu zahájil Westfield Chodov v sobotu 19. prosince otevřením ledového království o celkově ploše 675 m2. Ti, kdo by však čekali obyčejnou ledovou plochu, by byli na omylu.

Bruslení v zimním království

Nejdelší atypické kluziště v Praze má dvě speciální přemostění, aby bylo bruslení ještě zábavnější. Inspirací pro letošní podobu ledového světa se stala tradiční venkovní kluziště v sousedním Rakousku, konkrétně ve Vídni, kde už mají tradici dlouhou 30 let.

Návštěvou kluziště si můžete zpříjemnit i povánočními nákupy. Kluziště najdete přímo v parku vedle vchodu A do Westfield Chodov. Otevřeno je každý den od 10 do 21:30 hodin. Více podrobností včetně ceny vstupného najdete na webu nebo na Facebooku.

A pokud nemáte sportovní výstroj na bruslení, nemusíte si s ní dělat starosti. Na místě vám brusle, helmy i zábradlíčka pro začátečníky rádi zapůjčí. V areálu také najdete stánky s občerstvením a bez problému se na místě připojíte k internetu díky smart Wi-Fi zdarma.

Dobré skutky (nejen) o Vánocích

Vánoce jsou obdobím, kdy jsou k sobě lidé laskaví a vstřícní. Pravou podstatu vánočních svátků zachovává i kluziště Westfield Chodov, proto mají všechny dětské domovy a ústavy vstup na bruslení zdarma. Pomoct dobré věci může každý už jen tím, že si na kluziště na Chodově přijde zabruslit.

Publikováno na: