Firma zásobuje české rodiny vitamínem D zdarma

Aktuálně

V poslední době se mluví o vitamínu D podporujícím imunitu. Zájem o něj roste celosvětově. Reakce trhu na sebe nenechala dlouho čekat. Jedna z nich je však na zdejší poměry dost nezvyklá. Přestože se vitamín D stal prodejním artiklem číslo 1, společnost NaturaMed mající své kořeny v Norsku se rozhodla pro neuvěřitelný krok.

„Letos jsme na trhu patnáctým rokem a opravdu se nám daří. Jsme absolutní leader v prodeji omega-3 v ČR a na Slovensku. Za tento úspěch vděčíme našim zákazníkům a vůči společnosti jsme cítili jistý morální závazek za svůj úspěch. Proto jsme se rozhodli podat pomocnou ruku a věnovat do každé domácnosti v ČR roční balení vitamínu D zdarma!“ říká ředitel společnosti Martin Kozelský.

Kamiony s vitamínem D 

Možná Vaší pozornosti neunikla skutečnost, že do ČR zamířil celý konvoj kamionů plných vitamínu D. Přesto zásoby ve skladech mizí. Třísměnným provozem se společnost snaží pokrýt vlnu zájmu „…kterou jsme jen tušili. Museli navýšit kapacity, abychom pokryli ten obrovský zájem.“ vysvětluje ředitel společnosti Martin Kozelský.

Pro všechny rodiny v ČR!

NaturaMed se zavázal, že každé rodině v ČR dodá vitamín D zdarma. Jediným podílem nákladů na tuto dobročinnou akci je 49 Kč za poštovné. Ve srovnání s hodnotou ročního balení je to však částka zanedbatelná, uznáváme. Balení dorazí přímo do schránky. Balíčky jsou uzpůsobeny právě úzkým schránkám. Lidé se tak nemusí obávat kontaktu na poště. NaturaMed navíc dodržuje všechny hygienické předpisy.

Zdarma, přesto kvalitní

Podezíravost lidí vůči poskytnutí něčeho zadarmo je v naší společnosti hluboko zakořeněná. „Přečetl jsem si článek 3krát. Bál jsem se nepravdivosti nabídky,“ říká například pan Jakub Šigut ze Znojma, který si roční vitamín D objednal zdarma pro svou rodinu. „Chtěl jsem posílit její imunitu,“ dodává už s radostí. Zásilka totiž dorazila v pořádku a „Především bez dalších závazků!“.


Další obavy se mohou týkat kvality produktu. I tato obava je zbytečná. Všechny produkty společnosti jsou pod drobnohledem přísných kontrolních orgánů.


Pokud se k vám zpráva o rozdávání vitamínu D dostala až nyní, nezoufejte, ale ani neváhejte. Stačí kliknout SEM a do minuty si roční vitamín D ZDARMA objednáte online

Publikováno na: