Příběh Stephanie: Jak ženy prožívají zvětšení prsou?

O operaci jsem uvažovala mnoho let, skoro dekádu. Jednoho dne jsem se vzbudila a byla jsem rozhodnutá, že do toho půjdu. V lednu 2018 jsem zvedla telefon a zavolala svému tehdejšímu manažerovi a řekla mu, že jsem pevně rozhodnutá.

On sám mi doporučil Perfect Clinic a pana doktora Kufu. Přečetla jsem si recenze, prohlédla fotky před/po a věděla jsem, že se svěřuji do rukou zkušeného operatéra. Měla jsem štěstí a události nabraly rychlý spád. Pár dní od telefonátu s mým manažerem a objednáním na klinice jsem šla na konzultaci. Prostředí kliniky je krásné a celý personál je velmi milý a profesionální. Přestala jsem mít strach a stud mě téměř okamžitě přešel.

Odlehčené implantáty B-Lite® byly příjemné na dotek

Pan doktor Kufa je velice příjemný. Ukázal mi několik typů implantátů různých značek i velikostí a zeptal se na mou představu. Na základě těchto informací mi doporučil anatomické implantáty B-Lite® , které se mi na dotek velmi líbily. Nemohli jsme se rozhodnout mezi dvěma velikostmi – 320 ml/360 ml. Nakonec na sále vybral vhodnější velikost - mám 320 ml, vysoký profil, povrch POLYtxt®, pod sval, řez v podprsní rýze.

Na druhou konzultaci mě doprovázel partner, abych nebyla moc nervózní. Přeci jen jsem měla ten den jít pod celkovou anestezii.

Pamatuji si, že jsem se vzbudila na pokoji a seděl u mě můj partner. Moc mě tím potěšil. Pokoj, občerstvení i péče byla nadstandardní. Poprvé jsem svá prsa viděla při oplachování. Bála jsem se jich dotknout a přišla mi strašně obrovská. Dělal to hlavně otok, který je po operaci normální.

Nejhorší bylo spaní v polosedu

Nejhorší byl spánek na zádech v polosedu. Bála jsem se, že si poprsí poškodím, pokud bych si lehla jinak. Budila mě příšerná bolest zad, která mě i rozbrečela. Také jsem se několik měsíců bála cvičit a zvedat věci (kamarádka si implantátem hnula, protože cvičila 14 dní po operaci). Byla jsem až přehnaně opatrná, ale asi bych i dnes jednala stejně. Lepší nic nepodcenit.

Prsa mám teď opravdu krásná, pan doktor odvedl skvělou práci. Jsou trochu tvrdší, ale krásně pevná. Nový dekolt mi pomohl docílit souměrnější postavy. A také přispěl k mnoha úspěchům v mé kariéře. Přeci jen se s novým dekoltem cítím lépe a sebevědoměji.

Stephanie (32)


Publikováno na: