Známe elixír mládí, který si zamilujete

Kdy začít s vnitřní péčí


Kolagen je základní stavební bílkovinou v našem těle a tvoří až 75 % pokožky. Jeho přítomnost je nezbytná pro optimální elasticitu a hydrataci pleti. Již po 25. roce života ho však začne v našem těle ubývat, pleť ztrácí svou pevnost a objevují se první vrásky. Proces stárnutí je možné zpomalit užíváním kolagenu, je však důležité vybrat produkt výhradně pro péči o pleť.

Jaký kolagen je ideální pro pleť?


Existuje kolem 30 typů kolagenů, ale pro stav kůže je nejdůležitější kolagen typu I, který je v lidském těle zastoupen nejvíc. Tento typ se vyskytuje v kůži, šlachách, vazivu a kostech a nejlépe jej zastupuje mořský kolagen, který se získává z ryb. Díky nízké molekulární hmotnosti se dobře vstřebává a snadněji transportuje tam, kde je ho potřeba nejvíce, tedy do kůže, vlasů a nehtů.

Kolagen drink Collavio vrátí pleti pružnost už za 8 týdnů


Kolagen drink s vyváženým poměrem anti-age ingrediencí je novinkou na českém trhu. Kromě bioaktivního mořského kolagenu obsahuje kyselinu hyaluronovou, vitamín C a zinek. Koktejl účinných anti-age přísad dodá pleti dostatečnou výživu pro obnovu a zpevnění. První výsledky zaznamenáte cca za 6 až 8 týdnů v podobě mladistvější a zdravější pleti. Také se zlepší stav vašich vlasů a nehtů a v může dojít i k redukci celulitidy.

Výhodná akce na Lovio.cz


Beauty drink Collavio prodejce nabízí ve dvou lahodných příchutí citronu nebo jahody a pořídíte jej v internetovém obchodě Lovio.cz, který se zaměřuje na módní a výživové doplňky. Pokud si vyberete set 2 ks Collavia, dostanete třetí ZDARMA. Nákupem získáte plnohodnotnou tříměsíční kúru, která je dostatečně dlouhá pro zlepšení pleti, vlasů a nehtů.