Úzkost trápí každou pátou ženu, z trápení přitom vede bezpečná cesta

Úzkost je přirozená, někdy dokonce prospěšná věc. Pomáhá nám ve vypjatých situacích mobilizovat veškeré síly, abychom se z nich dostali. Jenže když se objevuje až příliš často, nebo nás dokonce vůbec neopouští, je třeba zpozornět. Nepříjemné pocity neutuchajícího strachu, obav a ohrožení z toho, co by se sice stát mohlo, ale pravděpodobnost je malá, už nám komplikují život. Taková úzkost je patologická, a pokud proti ní nebudete bojovat, postupně nabere na intenzitě. Pak už se bez pomoci lékaře jen těžko obejdete.

Pozor na tyto příznaky

Ačkoli by se mohlo zdát, že úzkostí trpí jen naše psychika, opak je pravdou. Obavy a strachy přinutí k reakci také naše tělo. Jakých příznaků si všímat? Jsou to:

Co za patologickou úzkostí stojí?

Potíže s úzkostí může vyvolat cokoli, co je nám nepříjemné. A jako by toho kolem nás už tak nebylo dost, přidala se v minulém roce ještě pandemie koronaviru. Kromě lidí strachujících se o život svůj i svých blízkých se ordinace lékařů plní také pacienty, kteří covid 19 prodělali a ukázalo se, že bezmála pětina vyléčených se následně potýká s psychickými problémy. Nejčastěji jde právě o úzkost a nespavost.

Jak proti úzkosti bojovat?

Myšlenky na to, co v nás stav úzkosti vyvolává, potlačit nemůžeme. Vkrádat se nám do hlavy budou tak jako tak. A rozhodně před nimi neutečeme, to je špatná cesta. Kouzlo úspěchu spočívá v něčem úplně jiném – umění s nimi žít a pracovat.

Anxiolytikum z přírody

Tento lék k léčbě úzkosti (anxiolytikum) rostlinného původu využívá osvědčené síly bylinky, kterou ke zklidnění ustarané mysli používají lidé odnepaměti – levandule lékařské. Právě z ní pochází patentovaný esenciální olej, jenž je účinnou složkou Lavekanu ®. Ten byl vyvinut a je vyráběn v Německu předním světovým výrobcem fytofarmak (léků rostlinného původu) Dr. Wilmar Schwabe.

Provedené klinické studie ukazují, že Lavekan ®:

Lék se dá koupit bez lékařského receptu ve Vaší lékárně. Stačí jedna tobolka denně, ideálně večer před spaním.

Tak proč se úzkostí nechat připravit o radost ze života a kvalitní spánek?

Kdy vyhledat pomoc lékaře?

Více na www.lavekan.cz

Lavekan 80 mg měkké tobolky je léčivý přípravek s obsahem levandulové silice k vnitřnímu užití. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.

Publikováno na: