Česko zasáhla bouře – obrovský zájem po produktech na klouby

Doplněk stravy, který skutečně funguje!

NaturaMed je známý v televizi, na internetu i v ostatních médiích díky kampani, ve které se rozdává zdarma vitamín D na podporu imunity do každé rodiny zdarma. V této složité době je to prostě úžasné!

Pro NaturaMed to ale není žádná novinka – už 15 let se drží strategie poskytnout lidem vzorky produktů zdarma na vyzkoušení předtím, než si něco skutečně koupí.

FlexiMed si lidé oblíbili během chvilky

Je to jeden z nejprodávanějších produktů pro zdravé klouby a už více než 500.000 lidí ho vyzkoušelo zdarma.

„Je to úžasné,” říká nadšeně Jan Řepa, PR manager NaturaMedu, a ukazuje při tom výsledky průzkumu mezi zákazníky. Celých 92 % z nich si FlexiMed vybralo kvůli kolenům a 89 % také kvůli zádům.  Více než 80 % z nich by produkt doporučilo ostatním! „Se spokojenými zákazníky mluvím každý týden, “ říká Jan.

Jejich vlajkovým produktem je OmegaMarine Forte+, který vychází ze 150 let staré tradice rybího oleje. Pochází z Norska a jde o nejčerstvější olej z lososa na světě.  

-       FlexiMed obsahuje také něco z norských lososů – vápník získaný z jejich kostí. Ten se vyrábí patentovanou a inovativní metodou, která zaručuje nejvyšší možnou kvalitu. Společně s glukosaminem, kolagenem a vitamíny má produkt zdokumentované účinky na kosti a klouby. Díky tomu se stal novým bestsellerem!

Získejte FlexiMed zdarma zde.

Hned se stal oblíbeným

Brzy po uvedení na trh se stal FlexiMed favoritem – a poptávka předčila veškerá očekávání. Stále větší množství lidí všech věkových skupin už ho užívá a posílá pozitivní zpětnou vazbu: výrazný účinek na klouby a svaly. Objednejte si FlexiMed zdarma zde.

Revoluční složení

Co dělá FlexiMed tak unikátním a vyhledávaným, to je jeho revoluční složení. FlexiMed obsahuje kvalitní ingredience, které v jiných produktech nenajdete.

Produkt si zakládá na surovinách, jejichž účinky jsou potvrzené mnoha výzkumy. Jsou dobře zdokumentované a doporučované zdravotními autoritami.

Jednoduše lze říct, že účelem produktu je zajistit maximální možnou pohyblivost kloubů, svalů a kostí.

Vyzkoušejte zdarma!

Publikováno na: